Існує певна категорія «маніяків», які у що б то не стало мріють знищити який-небудь яблучний гаджет (у більшості людей у світі таких думок зазвичай не виникає). Однак, вже зараз в мережі з’явилося кілька «навчальних» відео-роликів, які показують користувачам швидше і якісніше розправитися з новеньким iPhone 4S.

iPhone 4S проти суворих американців

Всього кілька хвилин знадобилося хлопцям з UnitediPhoneRepair, щоб провести перший в світі показовий краш-тест новенького iPhone 4S. Купивши смартфон в найближчому магазині AT&T вони не тільки прирекли себе на дворічний «кабальний» контракт із стільниковим оператором, але і отримали такий бажаний телефон з розбитим екраном, який тепер з радістю полагодять (благо, специфіка їх компанії дозволяє зробити це легко і безболісно).

Було б наївно вважати, що при незмінному форм-факторі «характер травм» iPhone 4S і iPhone 4 буде кардинально відрізнятися. Це і підтвердило відео: падіння бутерброда смартфона екраном вниз нічого хорошого не вийде, а скляна поверхня швидше за все розіб’ється (якою б міцною вона не була).

iPhone 4S проти блендера

У мсьє Тома Діксона (Tom Dickson), незмінного ведучого передачі «Will It Blend?» з жовтня 2006 року, робота така: засовуєш в блендер різні предмети, спостерігаєш за неквапливою роботою гострих як бритва лопатей і білозубо посміхаючись на камеру під «ахи» та «охи» здивованої публіки.

Не пройшло і тижня з моменту початку продажів iPhone 4S, як цей мобільний гаджет встиг потрапити на віртуальну кухню Тома. А Siri, до мого превеликий жаль, знову продемонструвала свою повну неефективність.

Результати цілком очікувані: сила перемогла розум, а тупа і нещадна кухонне начиння виявилася переконливішою мовця смартфона, який залишив після себе купку алюмінієвих тирси і запах нових технологій. На даний момент відео зібрало 376 тис. переглядів та сподобалося майже 3,5 тис. осіб (не думав, що їх так багато).

Від себе хочу додати, що така реакція є звичайним бажанням «попеариться» за чужий рахунок і абсолютно не прийнятна в цивілізованому суспільстві. Будь ласка, не повторюйте це вдома.

При виникненні бажання розправитися з новеньким iPhone 4S в який-небудь особливо витонченій формі обов’язково зверніться до фахівця, а смартфон направте до нас — якщо все пройде добре, все через якісь 5-06 місяців у нас в редакції з’явиться набір каменів, по вазі «ідентичний натуральному смартфону».