Слідом за гиками з iFixit черга сказати своє вагоме слово випала працівникам компанії PrimateLabs. Зібравши від користувачів дані про продуктивність нових MacBook Pro з процесорами нового покоління Sandy Bridge (благо їх програма-тест Geekbench є досить популярним), вони отримали вражаючі результати.

Оцінки, отримані по закінченню цього тесту, в залежності від моделі ноутбука варіювалися від 5900 до 10164 очок. Особливо дивно виглядає показник 13″ MacBook Pro (2х-ядерний Core i5 з тактовою частотою 2.3 ГГц), продуктивність якого порівнянна з 15″ і 17″ професійними ноутбуками минулого року (17″ MBP з 2х-ядерний Core i7 і тактовою частотою 2.8 ГГц).

Більш того, топовий ноутбук з 4-ядерним процесором Intel Core i7 зумів обійти деякі моделі настільних комп’ютерів iMac і Mac Pro (в тому числі, торішніх, в якому встановлений процесор Intel Xeon W3565 з тактовою частотою 3.2 ГГц). В окремих випадках приріст продуктивності склав до 80%, зберігши при цьому високу портативність комп’ютера.

Природно, такі тести є штучними, але вони можуть бути корисними для того, щоб прикинути в голові можливості кожного з ноутбуків. Крім цього, з допомогою результатів можна оцінити, в першу чергу, швидкодія процесора/пам’яті і в тесті не враховується вплив апаратної графіки.

Але результати все одно вражають!