Незважаючи на те, що офіційні продажі нового iPad почнуться лише через кілька днів, ще минулого тижня представники різноманітних інтернет-видань та блогів, а також деякі розробники встигли помацати новий гаджет відразу після його презентації і поділитися першими враженнями.

Думка технологічних видань

Вінсент Нгуен (Vincent Nguyen), автор Slashgear:

Apple говорить про новий iPad, як про гаджеті з революційним екраном, і ми повинні з цим погодитися. Нам тільки що вдалося спробувати планшет з сетчаточным дисплеєм під управлінням iOS 5.1 і різниця в порівнянні з iPad 2, який, якщо ви пам’ятаєте, залишається у продажу — просто величезна. Ви не зможете розрізнити пікселі, тримаючи планшет в руках на звичайній відстані: вони будуть видні тільки якщо ви піднесете екран досить близько до очей.

Джошуа Топольське (Joshua Topolsky) з The Verge:

При читанні веб-сторінок або книг текст ніби вистрибує з екрану. Він виглядає так чисто, що здається сюрреалістичним. Популярні ігри виглядають чудово, хоча більшість з них не було оптимізовано під новий дозвіл. Але найбільше вражає «залізо», яке керує дисплеєм. Ми не побачили жодної затримки чи дивацтва, коли працювали з додатками.

[…]

В руці пристрій відчувається практично точно так само, як і попередні моделі. І хоча воно трохи товщі, різницю помітити важко. В обробці корпусу відзначити особливо нічого, оскільки дизайн значно не змінювався, розташування елементів і розміри датчиків залишилися колишніми.

Деррен Мерф (Darren Murph) з Engadget:

Без сумніву, кожен дюйм нового iPad відчувається як дорогий продукт, якісний від краю до краю. І це, як зазвичай, прекрасне у використанні пристрій. Тягне він на друге пришестя планшета? Звичайно немає, але він і не повинен бути таким. Apple просто віддала божевільна кількість пікселів в руки хитрих розробників, і, чесно кажучи, ми вже не можемо дочекатися, щоб побачити, ніж вони нас здивують.

Думку розробників

А ось як на анонс нового iPad відреагували деякі розробники.

Тодд Дичендорф (Todd Ditchendorf), творець Fluid:

Я з самого початку подумав, що це найкраще оновлення, на яку міг розраховувати будь-який шанувальник продукції Apple або розробник. Компанія поліпшила процесор, камери, дисплей і додала підтримку LTE-мереж, не підвищуючи при цьому його вартість. Мені здавалося, що Apple чимось пожертвує заради поліпшення гаджета, але їм, на щастя, не довелося цього робити.

Для мене Retina-дисплей безумовно є ключовою і «вбивчою» можливістю. Я насилу опираються бажанням купити новий планшет, хоча у мене вже є обидва попередніх ipad ‘ a.

Річ Зігель (Rich Siegel) з Bare Bones Software, творців знаменитого BBEdit:

Думаю, найголовніша перевага дисплея з високим дозволом буде полягати в загальній візуальної привабливості системи і додатків. Зображення з подвійними розмірами дозволять дизайнерам забезпечити високий рівень деталізації і створювати набагато більш вишукані інтерфейси. Будь-який контент можна поліпшити, від чого виграють користувачі.

Висока якість камери і швидкий доступ до мережі Wi-Fi (де доступний LTE) тільки поліпшить загальне враження від iPad у споживачів. Звичайно, я не вірю, що хтось буде використовувати планшет в якості портативного фотоапарата, як iPhone, але все можливо.

Джеймс Томпсон (James Thompson), творець PCalc:

Мені дуже сподобався сітчаточний дисплей, скажу навіть більше, я майже закінчив адаптувати свій PCalc під новий дозвіл. Ось, приміром, скріншот додатка в повному розмірі, який я зробив на симуляторі. Насправді, мені не вистачає екрану мого повне mac ‘ а, щоб відобразити його цілком.

Я вже не можу дочекатися моменту, коли запущу PCalc на цьому пристрої. Навіть якщо його код нормально працював на дозволі 1024?768px, можуть виникнути незначні проблеми з продуктивністю на подвійному розмірі. Це буде дуже цікавий досвід!

Упевнений, наші читачі встигли скласти свою думку про це гаджет, тому я пропоную вам взяти участь у нашому новому опитуванні:

Чи плануєте ви купувати новий iPad?

  • Так, модель з Wi-Fi (16%, 169 по голосам)
  • Так, модель з Wi-Fi + 4G (37%, 391 по голосам)
  • Зроблю вибір, як тільки потримаю його в руках (6%, 59 по голосам)
  • Ні, мене влаштовує iPad 2 (21%, 219 по голосам)
  • Ні, мене влаштовує оригінальний iPad (6%, 64 по голосам)
  • Ні, мені взагалі не потрібен планшет (13%, 136 по голосам)
  • Ні, про причини — у коментарях (2%, 21 голосів)

Всього проголосували: 1 059

Loading ... Loading …