Представники популярних американських інтернет-ресурсів отримали свій тестовий екземпляр MacBook Pro з сетчаточным дисплеєм відразу після закінчення презентації Apple на відкритті WWDC 2012. І хоча тижня не вистачить, щоб сформувати повноваге думка про такий продукт, журналісти вже встигли поділитися своїми першими враженнями.

Девід Пог (David Pogue), The New York Times:

Як би ви описали ноутбук своєї мрії, якщо б могли створити його?

Надшвидкий. Надтонкий. Надлегкий. C довгим часом автономної роботи. Величезним накопичувачем. Достатнім для зберігання безлічі програм і їх швидкого запуску. Приголомшливий екран, зручна клавіатура, приголомшливий звук. Швидкий старт, міцний корпус, чудовий зовнішній вигляд.

І, звичайно, недорогий.

Новий ноутбук Apple, надійшов у продаж в понеділок, отримав більшість перерахованих вище переваг. Як ви можете здогадатися, йому не вистачає єдиною характеристики — «недорогий».

Тім Стівенс (Tim Stevens), Engadget:

Не можна ігнорувати Air, оскільки це дивовижні комп’ютери, особливо з новими потужними процесорами Ivy Bridge і швидкими SSD, які ховаються всередині його клиновидного профілю. Але новий Pro знаходиться на іншому рівні продуктивності. Це справжній «звір» з 4-ядерним процесором і великим об’ємом оперативної пам’яті, розширюваної до 16 ГБ, якого можна кинути в сумку і носити з собою весь день, не скаржачись ввечері на болі спини.

Тим не менш, ноутбук не зовсім маленький, і може здатися досить важким для щасливих володарів Air, які вже відчувають спокусу сходити в найближчий Apple Store і купити собі Pro. А ще він дорогий.

Росс Міллер (Ross Miller), The Verge:

Якщо ви збираєтеся придбати преміум OS X ноутбук прямо зараз, складно не рекомендувати новий MacBook Pro з сетчаточным дисплеєм. Однак, якщо ви не ставите кінцевою метою потужність, ми можемо порекомендувати «скинути» кілька грамів і характеристик на користь MacBook Air. Що знаходяться між ними «стандартні» MacBook Pro без ретини, хм… сказати про них нічого.

І, звичайно, буде нескладно проявити трохи терпіння і почекати, поки розробники випустять оновлення своїх додатків з підтримкою сетчаточного дисплея — якщо ви отримаєте Retina MacBook Pro зараз, доведеться почекати, поки змінюється світ.

Гаррі Мак-Кракен (Harry Окрузі), Time:

Навіть для тих з нас, хто навряд чи витратить більше 2 тисяч на комп’ютер або віддасть перевагу 15″ ноутбука щось більш портативний, поява MacBook Pro з сетчаточным дисплеєм — це значна подія в історії Mac. Адже це самий вишуканий і сучасний ноутбук, який Apple коли-небудь випускала. І можна з упевненістю сказати, що його риси проявляються в наступних моделях, в тому числі, в лептопах з меншими діагоналями і більш низькими цінниками. Це одночасно чудовий комп’ютер і можливість подивитися, наскільки прекрасні комп’ютери з’являться в майбутньому.

Ден Екерман (Dan Ackerman), CNET:

Я раніше називав 15-дюймовий MacBook Pro одним з найбільш універсальних і корисних ноутбуків з усього, що тільки можна купити. Нова версія додає до нього HDMI, швидкі порти і більше мобільності за рахунок виключення з конструкції оптичного приводу і порти Ethernet. Плюс, дуже висока стартова ціна. Очевидно, що Pro і Pro з ” ретиной призначені для двох різних користувачів.

В цілому, преса добре прийняла MacBook Pro нового покоління і забезпечила комп’ютера дуже позитивні огляди — благо, є за що :)

Наостанок я пропоную вам взяти участь у нашому новому голосуванні:

Чи плануєте ви купувати MacBook Pro з ” ретиной?

  • Обов’язково. Про такому ноутбуці я завжди мріяв! (31%, 242 по голосам)
  • Почекаю. Раптом виявляться якісь критичні недоліки? (13%, 103 по голосам)
  • Почекаю, поки Apple додасть ретину в інші комп’ютери (21%, 166 по голосам)
  • Не куплю. Мене влаштовує поточний Mac (25%, 198 по голосам)
  • Apple вже не торт. Куплю собі PC (10%, 83 голоси)

Всього проголосували: 792

Loading ... Loading …