Вчора ввечері компанія Evernote знову порадувала власників iPad 2. Але не оновленням популярного клієнта для свого сервісу зберігання різноманітних нотаток, а абсолютно новим цікавим додатком Evernote Peek, в якому активно використовується головний «супутник» планшета — магнітний чохол Smart Cover.

Evernote Peek представляє із себе невелику цікаву програму в жанрі «питання-відповідь», розроблену спеціально для того, щоб допомогти людям навчатися і пізнавати все нове. Принцип роботи програми досить простий: як тільки ви відкриває один сегмент Smart Cover, з’являється питання, на який потрібно відповісти. Наступні сегменти дають підказки, а при повністю відкритому чохлі ви побачите відповідь на питання. Після закриття екрану додаток автоматично переходить до наступного питання.

Крім цього, ви можете створювати свої власні питання на основі блокнотів Evernote прямо з програми (але для цього буде потрібно зареєстрований в сервісі аккаунт), а також отримати додатковий контент від StudyBlue, компанії-партнера Evernote.

Незважаючи на те, що Peek розповсюджується безкоштовно і дозволяє розширити кругозір (навіть якщо не ставите метою вивчити щось конкретне), у нього є невеликий мінус — на даний момент у додатку немає російської мови. Але навіть у цьому випадку за ідею і виконання можна поставити тверду «п’ятірку».