Вчора користувачам в якості фірмового «one more thing» вдалося побачити оновлену версію MacBook Air — комп’ютера, про який, здавалося, Apple давно вже забула у зв’язку з випуском планшетного комп’ютера iPad. Однак показаний Стівом Джобсом комп’ютер можна абсолютно точно називати «аналогом айпада» для тих потенційних клієнтів, хто замість «незрозумілого планшета» хотів простий і повноцінний ноутбук — легкий, тонкий, потужний, з повноцінною клавіатурою, трекпадом і великий батареєю.

Вже вчора користувачі змогли придбати новий комп’ютер, так як він став доступний відразу по закінченню презентації в американських роздрібних магазинах і онлайн-магазині Apple, після чого сфотографували процес його розпакування.

Отже, перед нами без перебільшення найменший яблучний ноутбук MacBook Air з діагоналлю екрану всього в 11,6″:

Зовнішній вигляд гаджета дійсно нагадує симбіоз став вже звичним MacBook Pro і iPad — дуже тонкий суцільнометалевий корпус, зроблений з одного шматка алюмінію, забезпечений необхідними роз’ємами: двома USB 2.0 портами, mini DisplayPort, роз’ємом для MagSafe, аудіовихід для навушників і мікрофоном. А в 13″ моделі користувачеві буде доступний ще й слот для читання карт SD.

Якщо я правильно зрозумів, то в цих моделях ноутбуків не буде фірмової підсвічування клавіатури (принаймні, специфікація пристрою про це замовчує).

Ще кілька фотографій:

І в продовження теми порівняння дисплеїв для різноманітних яблучних продуктів загальне «фото на пам’ять» :)

Тепер чекаємо детального звіту від техногіков з iFixit, адже вони завжди радують користувачів цікавими знахідками в надрах пристрої, що потрапив до них в лабораторію.