Сьогодні вранці на американському AppleInsider’е з’явилася новина про те, що два віце-президента яблучної компанії повернулися з Москви і роздумують над укладенням договору про оренду торговельних площ для відкриття в столиці РФ першого справжнього роздрібного магазину Apple Store на території країн колишнього СНД.

Вибором «ідеального місця для оренди зайнялися віце-президента Apple Рон Джонсон (Ron Johnson) і Боб Бріджер (Bob Bridger), які в кінці березня відвідали Москву і склали список потенційно привабливих точок.

Найбільше їм сподобався «однойменний» готель «Москва» і вони навіть вирішили розглянути питання про оренду або викуп приблизно 1500 м2 площ, розміщених на декількох поверхах нещодавно відреставрованого будинку. Природно, договір ще не підписаний, але остаточне рішення може бути прийняте вже у найближчий час.

Якщо це не чергові вигадки «анонімних джерел», то майбутній Apple Store може стати не тільки самим східним в Європі, але і взагалі першим справжнім роздрібним магазином Apple на території пострадянського простору.

Готель «Москва», відкрита в першій половині минулого століття, розташований на Червоній площі і з 2002 року перебувала на реконструкції. Незабаром у ній повинен відкритися готель Four Seasons, багатоповерхові торгові галереї і, цілком може бути, новенький Apple Store.