Вже восени ви зможете підключити Bluetooth-клавиаруту або навіть що-небудь покруче до другого покоління Apple TV, так як в останній бета-версії iOS 5 для цієї мініатюрної чорної коробочки була включена підтримка «синього зуба», яка зараз використовується компанією з Купертіно в основному для комутації бездротових клавіатур, мишей і трекпад.

А оскільки Apple забезпечує роботу телевізійної приставки за допомогою мобільної операційної системи і чітко позиціонує його як розважальний пристрій «все-в-одному» для вітальні, така знахідка може наштовхнути на цілком певну думку — скоро Apple TV може перетворитися в недорогий хаб для ваших улюблених додатків і ігор з App Store.

Варто сказати, що підтримка Bluetooth існує вже зараз, але вона просто не активована. Для цього потрібно зробити jailbreak і розібратися як «подружити» зламану прошивку з відкритим проектом BTstack.

Так що якщо не станеться нічого несподіваного скоро маленьку чорну коробочку Apple TV можна буде використовувати не тільки для перегляду FullHD (за чутками в наступному поколінні пристрою з’явиться процесор A5 для нормального показу 1080р-відеопотоку) і як веб-сервер, але і як недорогу ігрову приставку.