Ще в середині січня в невеликому огляді найпривабливіших на той момент пропозицій Mac App Store, я писав, що розробники Pixelmator — одного з найкращих графічних редакторів для Mac OS X — закликали всіх користувачів купувати ліцензію зараз, щоб в недалекому майбутньому оновитися до другої версії програми безкоштовно. І, здається, сьогодні був зроблений перший крок до цього «майбутнього».

Сьогодні ввечері команда розробників опублікувала на своєму сайті нову сторінку, в якій прочинила завісу таємниці над тим, що чекає власників Pixelmator у майбутньому оновленні графічного редактора для Mac OS X.

У другій версії цього популярного, швидкого і функціонального програми будуть представлені відмінні нові можливості та технології, в тому числі, заливка Content-Aware Fill, Healing Tool, удосконалені інструменти для ретушування зображень, Smudge Tool і безліч інших просунутих функцій, яких, можливо, не вистачало звикли до Photoshop користувачам. Правда, графічний редактор від Adobe і коштує набагато дорожче свого не такого знаменитого конкурента.

У Pixelmator 2.0 під кодовою назвою Chameleon будуть повністю оновлені інструменти для малювання, а користувачі отримають можливість створювати і дуже точно редагувати векторні фігури. Серед таких корисних інструментів ви зможете знайти Pen, Freeform Pen, Convert, Path Selection, а також інструменти для використання встановлених векторних фігур.

Також, по завіреннях розробників Pixelmator ці інструменти будуть дуже корисні для створення будь-яких малюнків або графічних елементів, які згодом можуть розміщуватися на веб-сторінках.

Нова технологія заливки Content-Aware Fill дозволяє «магічним чином» позбавлятися від непотрібних елементів в зображеннях. За допомогою Healing Tool користувач може видалити певні об’єкти та інші графічні деталі, ніби вони ніколи не існували. Завдяки новим інструментам Burn Tool і Dodge Tool ви зможете затемнити або висвітлити певні області зображення, а Red Eye Tool всього в кілька кліків дозволить позбавитися від докучливого ефекту «червоних очей».

Ще одним цікавим інструментом є добре знайомий по Photoshop «палець» Smudge Tool, призначений для «змішування фарб». Цей інструмент може застосовуватися для додавання деталей зображення, як ніби ви дійсно водите по полотну пальцем. Серед новинок розробники виділяють нову Піпетку, інструменти для роботи зі шрифтами і пікселями, і безліч інших змін.

За додатковою інформацією ви можете звернутися на станицю Pixelmator 2 Sneak Preview. Нагадаю, що друга версія цього чудового програми буде доступна трохи пізніше і виключно в Mac App Store за ціною 59$. Але купивши поточну версію Pixelmator за 29$ ви отримаєте можливість безкоштовно оновитися до версії 2.0 відразу після її виходу.