Думаю, наші постійні читачі пам’ятають цікаву історію з особняком Даніеля Джэклинга, розташованого в невеликому каліфорнійському містечку Вудсайд з населенням трохи більше 5 тис. чоловік, який протягом багатьох останніх років грунтовно зіпсував нерви Стіву Джобсу. Але тепер, здається, глава Apple став на крок ближче до своєї давньої мрії, бо почалися роботи по знесенню будинку.

На думку групи активістів, складеної з місцевих жителів, цей особняк 1929 року побудови був чи не головною міською визначною пам’яткою, тому вони вважали своїм обов’язком протягом дев’яти років вести «судову війну» проти Джобса і його адвокатів. Як би те ні було, в минулому році суд дозволив законному власнику будівлі робити з ним все, що він захоче.

А сьогодні у виданні San Francisco Chronicle з’явилася інформація про те, що група будівельників приступила до знесення цього нещасливого об’єкта:

«Незалежно від того, чию сторону ви підтримує в цих дебатах, складно заперечувати , що сьогодні ми втратили важливу частину архітектурної історії Каліфорнії», — говорить Грег Моретті, 37-річний житель Вудсайда.

На що адвокат Джобса, Говард Елман, відповів: «Ми отримали дозвіл на знесення цього будинку і роботи почалися сьогодні. Більше мені нічого додати».