Ми вже кілька разів зустрічалися з новою платформою Windows Phone 7, над якою в Microsoft працюють не покладаючи рук, розраховуючи на тотальне захоплення ринку смартфонів до кінця 2011. Нагадаю, що представники «віконної» корпорації з Редмонда в рамках конференції ReMIX 2010 прогнозували продати до цього світлого моменту, ні багато ні мало, близько 30 млн. пристроїв під управлінням своєї нової операційної системи. А всього кілька днів тому співробітники корпорації «відзначали» завершення роботи над Windows Phone 7 урочистим парадом.

Оригінальне святкування, яке влаштували в кампусі Microsoft, являло собою «збірну солянку» з танцюючих і співаючих людей, одягнених в перуки та святкові костюми працівників корпорації, духового оркестру, імпровізованих помостів, зібраних на швидку руку прямо в причепах супроводжуючих автомобілів і інших звичайних для подібних заходів дій.

Навіть Дарт Вейдер особисто відвідав цей захід:

Здавалося б, люди розважаються як можуть і відпочиває від трудів праведних, якщо б не одне «але»: серед учасників параду затесалися… дві похоронні процесій з справжніми катафалками.

Переодягнені у все чорне співробітники Microsoft несли під «проповідь» обраного випадковим чином священика великі картонні коробки з зображенням двох найбільших конкурентів на ринку смартфонів в Америці і широко посміхалися у всі 32 зуба, вітаючи приголомшених свідків такий воістину похмурою процесії. А на коробках, природно, були зображені iPhone і BlackBerry.

До речі, якщо у вас є 15 хвилин вільного часу, ви може подивитися повну версію параду на цьому відео:

Згідно з офіційною інформацією, в Microsoft закінчили Windows Phone 7 (точніше присвоїли чергового билду своєї мобільної операційної системи статус RTM — готовність продукту до тиражування і випуску), приблизно 1 вересня. Компанія планує оголосити про її вихід під час проведення спеціального заходу в десятих числах жовтня в Нью-Йорку.

Розробники заявляють, що ще ніколи і нічого так прискіпливо не тестували з моменту заснування компанії: в процесі пошуку помилок і проблем Windows Phone 7 щодня «брали участь» приблизно 10 000 пристроїв, а на повністю автоматизовані тести було витрачено вісім з половиною мільйонів годин, з яких більше трьох з половиною мільйонів годин тривав повноцінний стрес-тест. Очікується, що перші пристрої з Windows Phone 7 з’являться на прилавках європейських магазинів вже в кінці жовтня, а для жителів США платформа стане доступна вже в листопаді цього року.

Ну що ж, як говориться: «блаженний той, хто вірує»…