Портова поліція Лос-Анджелеса розкрила злочинну групу, яка спеціалізувалася на ввезення підроблених іДевайсов і інших портативних пристроїв. У приміщенні складу, в якому пройшов обшук, було знайдено велику кількість таких підробок. Їх приблизна ринкова вартість, за оцінками експертів, становила приблизно 10 мільйонів доларів.

«Це була добре фінансована група, а підроблені пристрої виглядають дуже схоже на оригінали», — сказав Рон Бойд (Ron Boyd), начальник портової поліції. — «У більшості випадків, покупець може не помітити різниці до тих пір, поки не прийде додому і не спробує підключити непрацюючий муляж до iTunes».

Поліція вважає, що такі «пристрої» були зібрані з відправлених запасних частин для продукції Apple, які прийшли з Китаю. В ході розслідування були арештовані два брата, їм вже пред’явлено звинувачення у продажу контрафактної продукції, що є за законом штату кримінальним злочином. Крім цього, поліція виявила банківські рахунки злочинців, які були пов’язані з великою кількістю фінансових операцій на загальну суму, що перевищує 7 млн. доларів.

Підробленими iPhone і плеєрами iPod примудряються торгувати навіть у рідному для Apple штаті Каліфорнія. І незважаючи на активні дії влади, зловмисники продовжують здійснювати подібні злочини знову і знову. До речі, останній великий аналогічний арешт відбувся навесні 2010 року в аеропорту Сан-Франциско, коли митники вилучили приблизно 2000 підроблених iPhone.