Вже кілька днів на форумі досить популярного англомовного ресурсу TouchArcade обговорюється нова політика Apple відносно reedem-кодів, яку спочатку вважали помилкою. Виявляється, тепер ви не можете залишити відгук або оцінку додатком, яке було куплено за допомогою промо-кодів, які видаються розробникам для кожної нової версії цих програм та ігор.

Про це заявили відразу декілька користувачів форуму, які отримали приблизно однакові відповіді після листування зі службою підтримки. Ось одне з таких листів:

«Привіт, це знову Ананд зі служби підтримки клієнтів iTunes Store. І я розумію ваше розчарування від того, що деякі речі працюють не так, як очікується. Але я повинен вам повідомити, що вже неможливо оцінити додаток або написати для нього відгук, якщо воно було завантажено за допомогою промо-коду для розробників.

Ви досі можете написати відгук після покупки цього додатка в іншому записі iTunes способом відмінним від погашення промо-коду, отриманого від розробників. Наприклад, з допомогою gift-карти, подарункового сертифіката або інших варіантів оплати».

Можливо, зміни політики Apple стосовно redeem-кодів можуть бути спрямовані на боротьбу з шахраями, як і зміни в алгоритмах ранжирування. Хоча від такого рішення можуть постраждати і чесні розробники, для яких ці коди стають абсолютно марними.