Newsstand, що став одним з найбільш цікавих нововведень в iOS 5, дозволяє підписуватися і щодня читати свіжі випуски електронних періодичних видань. Але далеко не всім користувачам припала до смаку ця функція, а ще більше роздратування вони випробували дізнавшись, що це «додаток» просто так не може бути вилучене з домашнього екрану. На щастя, існує дуже простий трюк, який дозволяє «обдурити» iOS, ваш мобільний гаджет, Apple і всіх-всіх-всіх :)

Автор блогу The Coding Massacre у співпраці з @AnataTenshi і @_vrn знайшли цікавий баг iOS 5, що дозволяє з деякими зусиллями перемістити іконку Newsstand в папку iOS навіть без необхідності зламувати мобільну операційну систему (так званий jailbreak).

Я вже писав наприкінці минулого місяця, що Newsstand по своїй суті не є окремим додатком — це просто стилізована папка, в якій зберігаються спеціальні новинні програми з прямокутними іконками, що нагадують обкладинки журналів. Саме з цієї причини у користувачів не вийшло перемістити Newsstand ні в одну з існуючих папок на домашньому екрані своїх iPhone або iPad (хочу зауважити, що в Cydia є твік під назвою FolderEnhancer, що дозволяє створювати вкладені папки iOS, але він швидше за все не сумісний з п’ятою версією прошивки).

Починається «фокус» з створення нової папки. Для цього ми хапаємо пальцем іконку однієї програми і поміщаємо її над іншою іконкою. В той момент, коли iOS почне показ анімації, що супроводжує створення нової папки, ви повинні схопити іконку Newsstand і перетягнути її в створювану папку.

Якщо ви будете достатньо швидкі і продемонструєте хорошу реакцію, то все пройде «без шуму і пилу», а Newsstand більше не буде дратувати вас своїми порожніми полицями. Наскільки я зрозумів, з першого разу ці дії виходить далеко не у всіх і потребують певної тренування. Однак, чого не зробиш для душевного спокою? :)

Аналогічні дії можна виконати з будь-якими іншими папками iOS, але майте на увазі, що спроба відкрити переміщений Newsstand призведе до несподіваного завершення Springboard і його перезапуску. А щоб повернути працездатність Новинний полиці, достатньо перетягнути її значок папки на домашній екран.