Вже після перших «розкриттів» iPad 2 з’явилася інформація, що скло, що займає всю передню поверхню планшета, легше і на 27% тонше аналогічного предмету екстер’єру оригінального iPad. Песимістично налаштовані користувачі в мить ока заявили, що швидше за все ця проблема вдарить по репутації Apple крутіше горезвісного Антеннагейта, адже «це скло так просто буде розбити!»

За проведення експерименту, який повинен був підтвердити або спростувати це припущення, взялися експерти з компанії iFixYouri, яка спеціалізується на ремонті різних яблучних гаджетів. У результаті серії тестів вони прийшли до дивних результатів: виявляється, скло у другого покоління планшетів таке ж міцне, як і у оригінального iPad, але при цьому більш гнучке за рахунок більшого допуску вигину.

Після того, як фахівці з iFixYouri продавили дерев’яним бруском дигитайзер iPad, він досить швидко лопнув, зате дигитайзер iPad 2 під аналогічною навантаженням залишився неушкодженим. Вони спробували зламати його за допомогою рук та приклали немало зусиль, щоб добитися позитивного результату.

При цьому, саме скло вдалося зламати теж тільки вручну:

Схоже, великі скандали Apple найближчим часом не загрожують :)