Так чи інакше, перша частина Portal увійде в історію ігробудування для Mac OS X, так як саме її компанія Valve роздавала всім маководам без винятку на честь запуску власної платформи Steam яблучної середовищі. Також, незабаром має вийти продовження цієї гри (по інформації від розробників десь в середині квітня), але користувачі вже зараз можуть оформити попереднє замовлення на Portal 2.

Для запуску Mac-версії вам буде потрібно яблучний комп’ютер з встановленою на ньому Mac OS X 10.6.6 або вище (якщо до того моменту встигне вийти на оновлення настільної операційної системи), процесор з тактовою частотою 2ГГц і вище, мінімум 2 ГБ оперативної пам’яті, а також графічна карта, еквівалентна ATI Radeon 2400/ NVidia 8600M або краще.

Вартість Portal 2 по передзамовленню становить 44,99$, а при покупці двох копій через Steam користувач може отримати 20% знижку. А якщо придбати гру для Playstation 3, підтримуючу функцію Steam Play, ви автоматично отримаєте безкоштовний доступ до Mac і PC версіями, що теоретично є ідеальним варіантом… якщо, звичайно ж, у вас є Playstation 3 :)

Так як старт кампанії за попереднім замовленням Portal 2 збігся з Днем святого Валентина, розробники з Valve приготували забавний ролик, присвячений цим двом чудовим подій: