Минуло більше двох місяців з моменту виходу нового iPad, і цього часу було достатньо, щоб стандартні шпалери iOS набридли до смерті. Тому власники яблучних планшетів намагаються знайти нові і більш привабливі зображення, які продовжать радувати око під час подальшого використання гаджета.

В інтернеті вже досить багато ресурсів пропонує як готельні шпалери, так і цілі паки картинок, ілюстрацій, геометричних візерунків і фотографій, адаптованих під сітчаточний дисплей нового iPad. Але найбільше мені сподобалась підбірка прекрасних фото Джона Керея (John Carey), яку він опублікував у своєму блозі Fiftyfoot Shadows.

На жаль, Джон вибрав лише найкращі свої знімки, оскільки обробляти весь відзнятий за довгі роки матеріал у нього було ні часу, ні сил, ні бажання:

Я б з радістю включив сюди всі шпалери, які я коли-небудь публікував у цьому блозі, або просто оновив файли на сервері, але це дуже складно зробити самостійно. У мене немає стажиста, який цілий день обрізав б для мене зображення. Тим не менш, я зробив все можливе, щоб зібрати в одному місці хорошу підбірку з багатьох улюблених знімків.

Кожна мініатюра веде на файл в повному дозволі (2048 х 2048 px — щоб шпалери добре виглядали як в портретному, так і ландшафтному режимі). Але за однієї неприємної особливості WebKit, який з невідомої причини знижує якість відображаються на екрані JPG-файлів, якщо їх розмір перевищує значення 1775px в ширину або 1180px у висоту, у вас може не вийти завантажити зображення в нормальній якості. У цьому випадку краще скористатися настільним браузером.

50_50_ipadr
55mm_ipadr
a_perfect_ending_ipadr

after_all_ipadr
asdf_ipadr
babanas_ipadr1

between_here_and_there_ipadr
big_skyr
blue_skies_are_coming_ipadr

border_dune_ipadr
cafe_noir_2_ipadr
cafe_noir_ipadr

caged_ipadr
distant_ipadr
drip_ipadr

driven_ipadr
driver
dust_3_ipadr

enjoy_your_life_ipadr
every_day_of_my_life_two_ipadr
fracture_ipadr

going_home2_ipadr
golden_wave_ipadr
heading_home_ipadr

here_we_wait_ipadr
hiding_in_the_rain_ipadr
holga_ipadr

jujube_ipadr
letting_go_ipadr
lost_in_sand_ipadr

love_locks_ipadr
mnml_beach_ipadr
mnml_beach_pt2_ipadr

moving_up_ipadr
next_doorr
nextr

perfect_speed_ipadr
picnic_story_ipadr
roadside_ipadr

slight_ipadr
solace_ipadr
something_borrowed_ipadr

something_old_ipadr
the_deep_shallow_ipadr
tiny_waves_1_ipadr

tiny_waves_3_ipadr
tracks_two_ipadr
up_and_over_ipadr

bloom_one_ipad
bloom_two_ipad
cast_off_ipad

daylight_was_ipad
dial_tone_ipad
pon_de_lion_ipad

Крім цього, безліч сетчаточных валпеперов для iPad ви можете знайти в спеціальному розділі популярного ресурсу Interface Lift і на нещодавно відкритому сайті 2048px.com. Там є теж вельми гідні зразки.