Я вже досить не писав на сторінках Маковода про різноманітних наборів додатків, які продаються з хорошою знижкою. Але на те була своя причина — якість пропонованих бандлів залишало бажати кращого. На щастя, в ці дні проходить досить цікава розпродаж настільного софта від StackSocial, в рамках якої можна отримати 8 «ультра-преміальних» програм для Mac за 45$.

Давайте подивимося, що входить до складу цього пакету (в дужках вказана звичайна вартість додатків):

  • ScreenFlow 5 (100$) — проста, але функціональна утиліта для запису всього, що відбувається на екрані вашого Мака. Також, дозволяє захоплювати відео з камери, звук через мікрофон для створення навчальних роликів, посібників та іншого відео-контенту. У 2008 році ця програма отримала престижну нагороду Apple Design Award.
  • Things 2 (50$) — один з найбільш відомих менеджерів завдань для OS X, що володіє простим і зручним інтерфейсом. Вже багато років я користуюся саме їм, і ще жодного разу не пошкодував. До речі, ще один володар Apple Design Award.
  • Data Rescue 4 (100$) є одним з кращих програм для відновлення файлів з проблемних жорстких дисків і даних, які випадково були видалені. За словами розробників, їх програма може повернути загублену інформацію навіть в тих випадках, коли конкуруючі утиліти не можуть впоратися із завданням.
  • ExpanDrive 4 (50$) — досить популярна і корисна програма, яка дозволяє отримувати прямий доступ до файлів, що зберігаються на багатьох відомих хмарних сервісах, зокрема, Dropbox, Google Drive, Box, OneDrive, Amazon S3, Rackspace, а також будь-яких SFTP і WebDAV серверах.

  • AfterShot Pro 2 (80$) представляє із себе досить швидке і потужне додаток «все-в-одному» для роботи з фото з підтримкою імпорту RAW, інструментами для обробки і організації знімків.
  • Typed (25$) — простий і мінімалістичний текстовий редактор від компанії Realmac Software з підтримкою Markdown. Все, що ви напишете в цьому додатку, можна потім буде експортувати в HTML, RTF і PDF. А спеціально розроблений режим Zen включає в себе 8 саундтреків, які допомагають авторам зосередитися виключно на написанні тексту.
  • Snapselect ($24.99) — ця програма здатна навести порядок у вашій фото-бібліотеці, знайти і видалити дублікати, з легкістю відшукати кращі знімки на комп’ютері.
  • Civilization: Beyond Earth (50$) — гра для Mac в жанрі покрокової стратегії.

Як бачите, якби ви купували ці програми по-окремо, в сумі за них довелося б заплатити 469$, а так StackSocial Ultra-Premium Mac Bundle обійдеться всього в 45$. До кінця розпродажу залишається п’ять діб, тому якщо вам сподобався програмний набір, не затягуйте з його купівлею.

* * *

Звертаю вашу увагу, що редакція блогу Маковод не пов’язана з організаторами даної розпродажу і не може нести відповідальності за їх дії. Вся інформація надана виключно з метою ознайомлення.