Більшість нормальних людей по закінченню вчорашньої презентації відправилися спати, збурені різними почуттями. Але іноземні ресурси всю ніч і день в Америці) люто прали фарбу на клавіатурах і публікували нові факти і знахідки, які прямо чи опосередковано відносяться до заходу «let’s Talk iPhone». Про це і піде мова в даній статті.

Відеозапис вже готова

Незважаючи на те, що Apple в черговий раз відмовилася від «живої трансляції» своєї презентації, режисери компанії з Купертіно записали і в найкоротші терміни змонтували відео. Минуло всього кілька годин після закінчення івенту, як його запис стала доступна на сайті Apple.

Для перегляду вам потрібно Safari на Snow Leopard, Lion або, мобільний Safari на iOS 3 і більш пізньої версії, а також QuickTime 7 для Windows (в інших браузерах теж має працювати). Оновився і відео-подкаст Apple Keynotes — у ньому з’явився новий «епізод» під назвою «Apple Special Event, October 2011» розміром 1,1 ГБ.

Розблоковані iPhone 4S

Якщо ви пам’ятаєте, кілька місяців тому Apple почала продавати в США розблоковані iPhone 4, які не прив’язані до стільникового оператора. На жаль, під час вчорашньої презентації ні Тім Кук, ні його колеги не сказали про можливість або неможливість придбати новий телефон без контракту.

Думаю, подробиці ми дізнаємося ближче до початку попереднього замовлення iPhone 4S, але мене терзають смутні сумніви, що ця можливість поки недоступна.

Детальне порівняння iPhone 4 і iPhone 4S

Для того, щоб зрозуміти, наскільки змінився iPhone 4S в порівнянні з iPhone 4 автори блогу The Verge підготували досить просту і наочну табличку, з якої прекрасно видно, що нове покоління яблучного смартфона все-таки краще свого попередника завдяки збільшеній швидкості передачі даних, універсальному радиомодую (GSM+CDMA), просунутої камері, можливість запису HD-відео (1080p), наявності персонального голосового помічника Siri і 64 ГБ моделі.

Єдина перевага iPhone 4 полягає у 3 грамах ваги, на які старий смартфон легше нового (137 г проти 140 г).

Оновлення iPod touch і iPod nano

Анонс нових поколінь iPod touch і iPod nano став справжньою загадкою, оскільки я досі не впевнений, чим саме вони відрізняються від своїх попередників. Справи з nano, здається, йдуть більш-менш просто: інженери Apple додали в нього перегляд лічильник кроків, FM-радіо, розширені можливості Nike+, велике відображення іконок додатків.

Власники nano, які використовують свої плеєри як наручних годинників, отримали досить необхідне оновлення Clock.app 16 новими темами (всі вони представлені на цій сторінці) — серед них є і формене неподобство у вигляді героїв з Маппет-шоу:

До речі, дані зміни можуть потрапити і на торішні моделі iPod nano, оскільки компанія випустила оновлення ПЗ, доступне для завантаження через iTunes.

А ось чим відрізняється iPod touch від свого попередника я так і не зрозумів. Найочевидніше — це підтримка iOS 5, iCloud, ціна 8 ГБ моделі знизилася з 229$ до 199$, а також наявність білої моделі.

Micro USB адаптер

Наостанок я хотів би розповісти про новий аксесуар для iPhone, який з’явився в результаті нюансів європейського законодавства — Micro USB Adapter призначений для роботи з чотирма останніми поколіннями iPhone (4S/4/3GS/3) і продається тільки в європейських Apple Store.

Вартість цієї мініатюрної штуковини становить 8 фунтів або 9 євро.