Сьогодні компанія з Купертіно оголосила про запуск розширеної програми з ремонту MacBook Pro, власники яких мають проблеми в роботі графічних адаптерів і спонтанними перезавантаженнями. Дана програма поширюється на деякі моделі яблучних ноутбуків, куплених в проміжок часу між лютим 2011 року і лютим 2013 років.

У список постраждалих ноутбуків входять наступні моделі Прошек:

  • 15-дюймовий MacBook Pro (Early 2011)
  • 15-дюймовий MacBook Pro (Late 2011)
  • 15-дюймовий MacBook Pro з дисплеєм Retina (Mid 2012)
  • 15-дюймовий MacBook Pro c дисплеєм Retina (Early 2013)
  • 17-дюймовий MacBook Pro (Early 2011)
  • 17-дюймовий MacBook Pro (Late 2011)

Серед найбільш поширених симптомів у власників проблемних яблучних ноутбуків може з’явитися спотворене або змішане зображення на екрані, повна відсутність зображення на екрані або зовнішньому дисплеї при включеному комп’ютері, а також раптові і мимовільні перезавантаження.

Починаючи із сьогоднішнього дня в США і Канаді, а з 27 лютого — у всіх інших країнах світу власники проблемних MacBook Pro повинні будуть звернутися в найближчий роздрібний магазин Apple або до авторизованого сервісного провайдера для безкоштовної заміни необхідних комплектуючих. Також компанія дозволяє відправити ноутбук на ремонт поштою. В рамках розширеної програми забезпечується ремонт вищевказаних моделей MacBook Pro до 27 лютого 2016 року або до закінчення трьох років з дати первісного продажу (дивлячись яка подія настане пізніше).

Перед проведенням будь-яких робіт фахівці Apple або авторизованого сервісного провайдера оглянуть ноутбук на предмет загальної працездатності і проведуть його діагностику з метою переконатися, що він задовольняє умовам даної програми. Компанія настійно рекомендує користувачам зробити резервну копію всієї важливої інформації, щоб уникнути її втрати.

Зараз Apple також зв’язується з клієнтами, які вже встигли заплатити за подібний ремонт самої компанії або її авторизованим сервісним провайдерам для відшкодування витрат. Тому якщо з вами не зв’язувалися представники Apple, але ви все-таки платили за ремонт, який, на вашу думку, міг бути пов’язаний з даною проблемою, зверніться в службу підтримки Apple.

Примітно, що в даний момент Федеральний суд Каліфорнії розглядає колективний позов власників MacBook Pro 2011 року випуску, які мали аналогічні проблеми з графічними адаптерами.