Ще взимку, на початку цього року, я розповідав нашим чудовим читачам про незвичайний прозорий корпус для iPhone 4. За словами його творців, вам будуть потрібні оригінальні деталі від каліфорнійського смартфона і трохи розчинника, який допоможе позбутися від надлишків чорної фарби і ще довгий час після висихання насолоджуватися «внутрішньої» красою iPhone.

Але якщо ви боїтеся зіпсувати або у вас просто немає розчинника й часу займатися моддінгом, то можете розслабитися — зовсім небагато американських грошей дозволять розжитися прозорою задньою панеллю для свого яблучного улюбленця.

Виявляється, наші старі знайомі з iFixit вирішили не відкладати її в довгий ящик і випустили аналогічний продукт — прозору задню кришку для iPhone 4, яка стоїть 29,95$. Змінна панель включає в себе розсіювач для спалаху і об’єктив камери, так що для встановлення цього «мода» на свій смартфон вам практично нічого не потрібно.

Хіба що доведеться відкрутити два гвинти в основі гаджета. Але варто врахувати, що на більш нових моделях iPhone 4 замість гвинтиків Phillips #00 встановлені «диявольські» pentalobular. В даний час мод сумісний тільки з GSM-різновидом iPhone. Схоже, CDMA-моделі Apple змінила конструкцію задньої панелі.

Виглядає, на мій погляд, ще крутіше, ніж оригінал!