Ось вже кілька днів відвідувачі сайту Bundleecious можуть придбати новий пакет — так називають набори з програм, що продаються зі значною знижкою. Я б хотів розповісти вам про десяток входять в комплект додатків, доступних ще протягом 10 з невеликим днів за 30$.

Cashculator

(Вартість: 29.95$)

За запевненням розробників, Cashculator значно відрізняється від інших програм для управління особистими фінансами: його легко використовувати і не потрібно забивати голову всякими складними економічними поняттями — їх всього 2: доходи і витрати. Але якщо вам потрібні складні і докладні звіти, робота з кредитними картами або банківськими рахунками, варто звернути увагу на іншу програму.

Minco

(Вартість: 14.95$)

Minco — це мініатюрне додаток для відстеження часу, яке розміщується у рядку меню і по першій команді користувача починає рахувати скільки часу він виконував певну задачу.

Також, утиліта пропонує «безшовну» інтеграцію з iCal (в тому числі, робота із завданнями і візуалізація витраченого часу) і миттєву генерацію звітів для аналізу продуктивності і рахунків для клієнтів.

Disk Drill Pro

(Вартість: 89$)

Disk Drill — це програмне забезпечення для відновлення музики, документів і додатків з HFS/HFS + FAT, NTFS і інших файлових систем. Програма підтримує роботу з будь-якими носіями: внутрішніми і зовнішніми жорсткими дисками, картами пам’яті, iPod Classic і т. д.

Elasty

(Вартість: 49.95$)

Якщо у вас є відео-камера, то зверніть увагу на додаток Elasty, яке пропонує всякі-різні корисні функції для звичайних користувачів: корекція і стабілізація зображення, відстеження руху, можливість уповільнити або прискорити відео, а також безліч спеціальних ефектів.

Radio Gaga

(Вартість: 29.99$)

Radio Gaga — це музична програма, за допомогою якої ви можете прослухати понад 10 тис. радіостанцій з каталогу, розділеного за жанрами, зберегти вподобані треки на жорсткий диск і навіть запланувати запис на певний час. Збережена музика може бути експортована в iTunes.

iMagePhone Pro

(Вартість: 23.95$)

iMagePhone являє собою просту десктопну утиліту для створення і управління шпалерами для iPhone і iPad. Вона дозволяє редагувати зображення, додавати текст і ефекти.

Поки Apple все ще думає над зручною системою нагадувань і віджетів в iOS 5, ви можете додати на такий wallpaper події з iCal або дні народження контактів з Адресної книги. Крім цього, iMagePhone інтегрується з iPhoto і пропонує ще декілька функцій.

ePic

(Вартість: 9.99$)

ePic — це компактна програма, яка дозволяє переглядати фотографії без зайвих рухів. Навігація по колекції фотографій здійснюється швидко і легко, а сама програма дозволяє дивитися слайд-шоу під музику (з різноманітними тривимірними ефектами) або ж працювати в режимі скрінсейвера.

iPliz

(Вартість: 14.95$)

iPliz дозволяє віддалено керувати вашим Маком за допомогою електронної пошти. А це означає, що вам знадобиться будь поштовий клієнт або веб-інтерфейс на пристрої, який підключено до мережі інтернет.

Завдяки утиліті ви зможете, наприклад, шукати контакти, отримувати дані з комп’ютера, здійснювати його моніторинг і робити практично все що завгодно завдяки можливості створення користувацьких команд.

Folx Pro

(Вартість: 19.95$)

За запевненням розробників дружній інтерфейс Folx Pro дозволить вам максимально ефективно завантажувати різноманітні дані в Mac OS X. Програма не перевантажений непотрібними функціями і надзвичайно проста в експлуатації: все, що потрібно від користувача для початку завантаження файлу, натиснути на посилання в веб-браузері. Іншу роботу Folx Pro зробить сам.

Додаток сумісний як з традиційними методами завантаження, так і з bittorrent-мережами.

WhatSize

(Вартість: 12.99$)

WhatSize дозволяє знаходити каталоги, файли і програми, які займають настільки часто необхідне вільне місце на жорсткому диску. Серед його можливостей можна виділити візуалізацію у формі кругової діаграми, пошук дублікатів, видалення зайвий файлів і мовних локалізацій (прямо як в Xslimmer), а також безліч інших функцій. Але доступно воно стане тільки після того, як Bundleecious продасть 500 бандлів.

Купувати чи не купувати? У наборі є пристойні програми і, на мій суб’єктивний погляд, відверта «шлак», тому вирішувати тільки вам. Зазначу лише, що до кінця акції залишилося трохи більше 10 днів*.

*Блог Маковод не пов’язаний з організаторами акції і не несе жодної відповідальності за їх дії. Блог Маковод інформує читачів про акції з власної ініціативи, тобто безоплатно.