Сьогодні вранці в Австралії, Великобританії, Німеччини, Гонконгу, Канаді, Китаї, США, Франції та Японії офіційно стартували продажі ? Watch. У зв’язку з цим компанія з Купертіно випустила відразу три рекламних ролика під назвою «Rise», «Up» і «Us», присвячені яблучним годинах.

Кожне 60-секундне відео виконано в типовому для Apple стилі і зосереджено на одному із трьох основних аспектів, на якому Тім Кук акцентував увагу під час первісного анонсу ? Watch. Наприклад, перший ролик, «Rise», показує власників високотехнологічних годин, які допомагають їм краще планувати час, використовувати будильник, переглядати вхідні повідомлення, відповідати на дзвінки, використовувати в якості посадкового квитка в аеропорт або навігатора й багато іншого.

Друга реклама присвячена медичним і спортивним функцій ? Watch. В ній демонструються люди, які займаються спортом, ставлять себе фітнес-цілі і досягають їх. Також у ролику показано повідомлення, з допомогою яких годинник нагадують користувачам через рівні проміжки часу, прийшла пора на короткий час відірватися від роботи і трохи пройтися.

Нарешті, останній ролик з назвою «Us» зосереджений на комунікаційних можливостях гаджета, який вміє не тільки дзвонити і отримувати повідомлення, а також відсилати прості користувальницькі зображення, анімовані смайлики Emoji і биття серця своїм коханим. Це відео, на мій погляд, вийшло самим «чіпляти» — дуже романтичним і емоційним.

Кожна реклама закінчується словами «The Watch Is Here».