Однією з ключових особливостей Mountain Lion стане Центр повідомлень (Notification Center), який «перебрався» у настільну операційну систему iOS 5. Але після анонса багато користувачів задумалися про подальшу долю популярної утиліти Growl, що пропонує, по суті, ті ж самі можливості і сумісні з величезною кількістю програм.

У минулі вихідні розробники Growl поділилися деякими думками про Центр повідомлень в своєму блозі і відповіли на деякі нагальні питання. Вони вважають (і я, в принципі, повністю з ними згоден), що навіть після виходу OS X 10.8 їх розробка буде затребувана.

Самий важливий момент полягає в тому, що Центр повідомлень доступний лише для користувачів Mountain Lion і тільки для тих додатків, які були завантажені з Mac App Store. Це означає, що багато популярні додатки, які поширюються іншим чином, потенційно не зможуть скористатися цією перевагою. Ось тут на допомогу і прийде Growl.

Ще розробники сподіваються, що у них вийде інтегрувати свою програму з Notification Center, і Growl стане сполучною ланкою, через яку інші програми зможуть отримати доступ до рідної системи сповіщення.

Загалом, незважаючи на перспективу конкуренції з Apple, розробники проекту залишаються оптимістично налаштованими. На даний момент вони продовжують працювати над наступними оновленнями Growl. Версія 1.4 вже знаходиться в режимі бета-тестування, а 2.0 тільки-тільки почалася розроблятися.