Останнім часом Samsung став єдиним конкурентом Apple в гонці смартфонів: обидві компанії є найбільшими постачальниками таких гаджетів і отримують майже весь дохід ринку мобільних телефонів. Намагаючись зміцнити свою позицію корейська компанія анонсувала Galaxy S III — чергового «вбивцю iPhone», який повинен по ідеї вразити наповал потенційних покупців своєї програмно-апаратною начинкою.

Корейські інженери оснастили свій новий флагман:

  • 4-ядерним процесором з тактовою частотою 1,4 МГц і вбудованим GPU;
  • двома камерами — 8-мегапіксельною (на зворотному боці) і 1,9-мегапіксельною (фронтальної), яку можна використовувати для розпізнавання осіб;
  • накопичувачем на 16 або 32 ГБ (версія на 64 ГБ буде випущена пізніше);
  • підтримкою карт пам’яті MicroSD;
  • Bluetooth 4.0 і операційною системою Android версії;
  • GPS з підтримкою ГЛОНАСС;
  • швидким 802.11 n Wi-Fi, NFC, акселерометром, компасом і гіроскопом;
  • FM-радіо і барометром (головна перевага перед iPhone 4S);
  • а також відносно великим акумулятором ємністю 2100 маг.

Але головною “фичей” Galaxy S III став великий гігантський 4,8″ дисплей, виконаний за технологією Super AMOLED з роздільною здатністю 1280?720 пікселів, що вплинуло на лінійні розміри гаджета. Для їх оцінки досить поглянути на фотографію, зроблену ресурсом Android Central:

Вражає, правда? Не дивно, що вже під час презентації, яку самсунговцы спробували організувати за канонами Apple, інтернет наповнився жартами на кшталт «це космічна станція, а не смартфон». Претензія здається цілком обґрунтованим, так як при використанні телефону однією рукою дискомфорт не будуть відчувати хіба що Рубеус Гегрід або, скажімо, Микола Валуєв.

На початку статті я також згадав дивовижні програми. Ви не повірите, але вчора Samsung представив скільки інновацій, що просто очі розбігаються. Для початку це, звичайно ж, інтелектуальний помічник «S Voice», який реагує на голосові команди користувача:

По-друге, до сервісу Music Hub буде додана нова функція Scan & Match», що дозволяє сканувати налаштовувану музику, знаходити її у відповідність медіа-каталозі Samsung і забезпечувати потокове відтворення в будь-якій точці земної кулі, де є інтернет. Підписка на Music Hub коштує 9,99$ в місяць для одного мобільного гаджета чи 12,99$ в місяць для 4 пристроїв + доступ через браузер.

По-третє, з допомогою донгла AllShare Cast можна відтворювати відео зі смартфона на HDTV. Щось на зразок цього:

Продажі Galaxy S III в Європі почнуться 29 травня, а Росія і США отримають смартфон в червні.