Компанія samsung, через два місяці після релізу смарт-годин galaxy watch 4 classic, випустила їх нову версію — thom browne edition.

Що відомо

Годинники, як можна зрозуміти за назвою, створені у співпраці з американським модельєром томом брауном (thom browne). Вони відрізняються від звичайної моделі родієвим покриттям, яке надає пристрою блиск, спеціальними циферблатами і збільшеним комплектом поставки. У нього входить три браслета thom browne і зарядний пристрій з трьома смужками різних кольорів. Новинка буде продаватися тільки в одному варіанті — з bluetooth і корпусом на 42 мм.

Що стосується специфікацій, то вони залишилися такими ж. Galaxy watch 4 classic thom browne edition отримали круглий super amoled-дисплей, процесор exynos w920, 1.5 гб оперативної пам’яті, 16 гб вбудованої, новий сенсор bioactive для вимірювання частоти серцевих скорочень, біоімпедансного аналізу і визначення екг, а також захист ip68, безліч спортивних режимів і операційну систему wear os.

Ціна і коли чекати

Продажі galaxy watch 4 classic thom browne edition стартують 29 вересня. Новинку продаватимуть в обмеженій кількості за 800 доларів сша.

Нагадаємо, samsung раніше також представила смартфони galaxy z flip 3 і galaxy z fold 3 thom browne edition. Їх розкупили в китаї за 5 секунд.