Після запуску ? Pay компанія Samsung просто не могла довго залишатися осторонь. Але оскільки CurrentC досі являє собою досить сумне видовище, південнокорейська корпорація оформила покупку іншого платіжного сервісу — Loop. Переговори про потенційне партнерство між двома компаніями велися ще в грудні, але потім корейці зважилися не більш радикальний крок.

Технологія LoopPay спочатку зберігає платіжну інформацію з магнітної смужки кредитних і дебитовых карт, після чого передає ці дані POS-терміналу по аналогії із звичайними фізичними картами. А оскільки пристрій використовує магнітне поле, LoopPay сумісний з 90% всіх існуючих терміналів і не вимагає, щоб продавець підтримував NFC, необхідний для функціонування ? Pay.

На даний момент LoopPay працює тільки через мобільний додаток і окреме апаратний пристрій LoopPay Card, яку можна прикріпити до iPhone за допомогою спеціального кейса, Samsung, але в майбутньому може інтегрувати цю технологію безпосередньо в свої телефони. В такому випадку вони зможуть замінити традиційні кредитні і дебетові карти практично так само, як і ? Pay. Правда, замість того, щоб проводити карткою в платіжному терміналі, клієнтам Samsung доведеться розмахувати над ним своїм смартфоном або планшетом.

За словами Samsung, LoopPay надасть власникам корейських гаджетів «просте, безпечне і надійне рішення для організації мобільного гаманця. Цікаво, що сервіс вже зараз позиціонує себе в якості альтернативи ? Pay, але, сказати по правді, вся ця матрьошка з окремого зчитувача карт, передавача і кейса для них виглядає досить архаїчно.

«Дана покупка посилить наше бажання очолити і керувати інноваціями в світі мобільної комерції. Наша мета завжди буде полягати в створенні розумного, безпечного і доброзичливого мобільного гаманця, і ми раді привітати співробітників LoopPay, здатних наблизити нас до цієї мети», — сказав Джей Кей Шин (JK Shin), президент і глава підрозділу Samsung Electronics, що займається інформаційними та мобільними технологіями.

Хоча поточна версія LoopPay підтримується великою кількістю терміналів і практично будь-яким емітентом кредитних або дебетових карток на планеті, залишаються великі питання щодо безпеки даної технології. Все-таки, у ? Pay з цим справи йдуть на порядок краще.