Поки численні адвокати Samsung продовжують наполягати в судах, що їх компанія не займається нахабним копіюванням дизайну Apple, з кожним днем з’являється все більше і більше доказів зворотного. Ми вже не раз бачили «успішні» спроби корейської корпорації створити свій власний унікальний зовнішній вигляд смартфонів і планшетів, інтерфейс мобільної ОС, упаковку продуктів і навіть такі дрібниці, як USB-кабелі, зарядні пристрої або чохли Smart Cover.

Судячи з усього, співробітники Samsung навіть не намагалися виключити свій копіювальний апарат, оскільки днями без тіні збентеження випустили системний блок Chromebox (працює під управлінням операційної системи Google ос chrome) в знайомому форм-факторі.

Я б ні слова не сказав з цього приводу, якби не одне «але»: скільки в світі таких мініатюрних комп’ютерів з круглим відсіком в нижній частині корпусу? Або може бути це єдина можлива форма кришки, приховує нутрощі? Та й чи була реальна необхідність копіювати Mac mini?

Залишається сподіватися, що у керівництва Samsung коли-небудь прокинеться совість — вони у повному складі розженуть свою команду дизайнерів на всі чотири сторони і спробують випустити зі своїм неповторним і привабливим дизайном.