Нещодавно Apple стала запрошувати певних розробників в секретну лабораторію ? Watch, розташовану в каліфорнійському місті Саннівейл, неподалік від головного кампусу компанії в Купертіно, для тестування мобільних додатків на справжніх яблучних годинах, щоб краще підготуватися до запуску пристрою. Один з розробників, якому випав шанс побувати в цій лабораторії, розповів сайту MacRumors про свої враження від використання ? Watch протягом цілого дня.

Режим найсуворішої таємності є однією з візитних карток Apple, і в цьому випадку вона також постаралася зробити все можливе, щоб жоден із зразків годин не потрапив за межі компанії до запланованого старту продажів. За словами джерела, чиє ім’я зі зрозумілих причин не називається, біля лабораторії було дуже багато охоронців, і розробникам не дозволялося заходити всередину приміщення, поки вони не отримали бейджик-пропуск, який потрібно носити на видному місці цілий день.

Щоб потрапити в кімнату для тестування, девелопери повинні були пройти через два ряди замкнених дверей, які відкривалися тільки за допомогою електронного ключа. Вони були зобов’язані закрити об’єктиви камер, залишити сумки на спеціальних стелажах і не мали права підключати ? Watch до свого iPhone. Крім цього, компанія забороняла відвідувачам відлучатися в туалет або попити кави, поки охоронці не переконувалися в тому, що людина не намагається винести годинник за межі кімнати на зап’ясті або як-небудь ще. Apple пред’являє аналогічні жорсткі вимоги до безпеки, коли відвозить ? Watch для зйомок у великі журнали.

В лабораторії було встановлено 5 рядів довгих столів, за кожним з яких вільно містилося приблизно 10 розробників. Apple виділила п’ять програмних інженерів, які допомагали їм зробити додатки для годинників ще краще. Залишається невідомим, за яким критерієм компанія запрошувала розробників в Саннівейл, але серед них було багато творців відомих додатків, а також представники декількох стартапів і великих компаній.

Демонстраційний павільйон ? Watch на презентації «Spring Forward»

Для тестування додатків Apple надала 42-мм ? Sport Watch, але на прохання деяких девелоперів видавала і 38-мм годинник. Як зазначив співрозмовник MacRumors, алюмінієві моделі виявилися неймовірно легкі і не виглядають незграбно або недоладно. Він також зазначив, що 42-мм годинник здалися йому ідеальними — ні великими і не маленькими. Зайві 4 мм відіграють значну роль, коли мова заходить про читанні тексту на екрані, і люди, що планують використовувати ? Watch протягом довгого часу, повинні задуматися про покупку моделі саме такого розміру.

Розробник описав дизайн і відчуття від яблучних годин, як «абсолютно дивовижні», а програмне забезпечення — як дуже плавне і не має аналогів на ринку: «Анімація і плавність інтерфейсу — це саме те, що дійсно відрізняє ? Watch від конкурентів». Функція Handoff працює неймовірно добре, дозволяючи практично миттєво обмінюватися інформацією з iPhone, а можливості Siri описуються, як «абсолютно феноменальні». Природно, розробник не міг не згадати про час автономної роботи. Він пропрацював з годинником цілий день, постійно тестуючи свою програму і відсилаючи море повідомлень, гаджет з честю витримав це випробування: «Якщо Apple говорить про цілому дні без підзарядки, значить так і є».

Після презентації «Spring Forward» журналісти отримали можливість випробувати ? Watch

Незабаром користувачі зможуть самі переконатися в цьому, так як 10 квітня компанія відкриє в трьох елітних універмагах Лондона, Парижа і Токіо окремі магазини для демонстрації ? Watch. У них потенційні покупці зможуть випробувати новий гаджет протягом 15 хвилин, а після 24 квітня — й купити. Однак по всім сервісним питань клієнтам доведеться звертатися в інші роздрібні магазини Apple.