На сьогоднішній момент існує цілий сегмент ринку аксесуарів для iPhone і iPod touch, який існує тільки тому, що здійснювати якісь дії на сенсорних екранах мобільних гаджетів Apple можна лише рукою. На цьому сегменті представлені не тільки різноманітні стилуси, але і спеціальні рукавички/рукавиці/рукавички, що дозволяють не оголювати руки в холодну пору року, зі спеціальними ємнісними «подушечками».

Звичайно, у міру наближення зими (хоча коли вона ще буде з такою теплою погодою?), ви можете замислюватися про купівлю одного з таких аксесуарів. Однак, вже в недалекому майбутньому сучасні технології можуть збанкрутувати» деяких виробників і дозволять управляти сенсорним екраном іДевайсов в рукавичках.

За повідомленням сайту Patently Apple, компанія Hitachi нещодавно розробила новий тип сенсорної панелі, яка виявляє різноманітні ізолятори, такі як пластик або тканина, коли їх притискають до скла. Такі інноваційні панелі дозволять не тільки легко використовувати iPhone в холодний зимовий день, але і використовувати будь-стилус (навіть без ємнісних «подушечок») так само бездоганно, як кінчик пальця.

Розміри нової серії сенсорних панелей ідеально підходять для поточної продуктової лінійки мобільних гаджетів Apple. Компанія може використовувати їх в майбутніх версіях мініатюрного iPod nano (1,5″), iPhone і iPod touch (3,5″) і iPad (9,7″).