Вчора ввечері компанія Apple випустила оновлення iOS 8.1 з безліччю нових і очікуваних можливостей для користувачів iOS і OS X Yosemite. Однією з них стала «Переадресація повідомлень», яка дозволяє власникам iPhone відправляти та приймати SMS і MMS на своїх iPad і Mac. На жаль, під час активації цієї функції багато користувачів зіткнулися з проблемою.

Для включення «Перенаправлення повідомлень» Apple повинна була відправляти спеціальний код активації в додаток Повідомлення на Mac або iPad. Однак у деяких цей код ніяк не хотів приходити. Рішення проблеми знайшлося емпіричним шляхом — виявилося, що активація неможлива до тих пір, поки користувач не включить свою електронну адресу в iMessage:

Для включення «Перенаправлення повідомлень» необхідно, щоб ваш Email був доданий в список адрес для повідомлень в iMessage на iPhone. Для цього потрібно в iOS зайти в Налаштування > Повідомлення > Відправка/прийом і поставити галочку навпроти електронної пошти. Якщо ви цього не зробите, цифровий код не буде відправлений на Mac або iPad під час процесу початкової настройки.

Після налаштування Переадресації повідомлень» ви знову можете відключити Email зі списку адрес для повідомлення iMessage. Судячи з усього, він потрібен тільки для відправки перевірочного коду.

Сьогодні вранці до мене звернулося кілька читачів, які описали таку ж проблему. У них, як і у мене, у списку адрес для iMessage був обраний тільки мобільний телефон. Після додавання до них адреси електронної пошти код перевірочний код нарешті прийшов і функцію вдалося активувати. Після цього я відключив Email, але це ніяк не вплинуло на перенаправлення смсок на Mac.

Зверніть увагу, що вам, можливо, доведеться чекати кілька хвилин після додавання адреси електронної пошти, перш ніж код активації буде відправлено на ваш Mac йди iPad.