Виявляється, на початку цього тижня компанія MacHeist представила свій «анархічний» бандл. Чому анархічний? Таким чином його організатори протестують проти обмежень Mac App Store подібне процесу затвердження софта і режиму «пісочниці». Саме тому до складу Anarchy Bundle увійшли настільні додатки, які ніколи не будуть доступні магазині Apple. За них просять всього 15$, хоча покупка кожної програми окремо обійшлася б в 317$.

Давайте подивимося ближче, що входить до складу Anarchy Bundle (в дужках вказана звичайна вартість кожного пункту):

  • Default Folder X (35$) — це надбудова над стандартним діалогом відкриття і збереження файлів OS X, яка забезпечує швидкий доступ до каталогів і командам, дозволяючи миттєво переходити в улюблені або недавно використовувані папки, відображати розширену інформацію про елементи файлової системи і так далі.
  • VirusBarrier (108$) — антивірус для Mac, який зі слів розробників повинен забезпечувати захист від усіх відомих шкідливих програм, фішингу, шпигунських функцій і мережевих атак. В бандл покупець отримає повну версію програми з підпискою для 3 робочих місць.
  • uBar (20$) є заміною стандартному Доку і відмінно підійде користувачам, нудьгуючим по «старій-добрій Windows. Принцип дії програми аналогічний панелі завдань і кнопці «Пуск» з конкуруючої операційної системи.
  • Speedy (20$) представляє із себе невелику панельку для швидкого доступу до каталогів, файлів, часто відвідуваних сайтів, текстовим сниппетам, робочим процесам Automator і AppleScript та іншим елементам OS X, які можуть знадобитися в повсякденному житті.
  • TotalFinder (18$) додає в Finder практично всі функції, яких раніше в ньому дуже не вистачало: вкладки, двохпанельний режим, просунута робота з мітками і сортуванням. Раніше це була практично незамінна річ, але з виходом Yosemite дана програма практично повністю втратила свою корисність.
  • CodeKit (32$) — інтегроване середовище для веб-розробки, що включає компілятори практично для всіх веб-технологій, автоматичне оновлення поточного проекту в браузерах (у тому числі на мобільних пристроях), встановлення більш 6000 компонентів і фреймворків в один клік і безліч інших корисних функцій.
  • Cocktail (19$) — одна з найпопулярніших утиліт для очищення Мак і виконання інших «профілактичних» дій з яблучної операційною системою.
  • Нарешті, в даному бандл покупці отримають річну передплату на Parallels Access (20$), яка дозволить їм зайти з iPad на віддалений комп’ютер, отримати доступ до всіх файлів і скористатися встановленими додатками, як ніби вони були адаптовані для роботи на сенсорному пристрої.

Як і раніше, покупцям спершу будуть доступні для завантаження лише вісім додатків з десяти. Дев’ята програма — мабуть, кращий не-системний фаєрвол Little Snitch — відкриється після продажу 10 000 бандлів. Ліцензія на десяте додаток — альтернативний поштовий клієнт Postbox — стане доступною після того, як сторінка MacHeist на Facebook набере 40 000 лайків.

Крім цього, користувачі можуть безкоштовно завантажити додаток iMazing (колишній DiskAid), що дозволяє керувати вмістом ваших iPhone, iPad і iPod touch в обхід iTunes. Для цього достатньо зафолловіть в Твіттері MacHeist або лайкнути їх сторінку на Facebook, після чого опублікувати повідомлення рекламного характеру про проведення акції.

Придбати Anarchy Bundle можна на сайті MacHeist за ціною 15$, з них 10% буде відправлено на благодійність. До кінця розпродажу залишається трохи менше двох діб, тому якщо вам сподобався програмний набір, не затягуйте з його купівлею.

* * *

Нагадую, що редакція блогу Маковод не пов’язана з організаторами даної акції і не може нести відповідальності за їх дії. Вся інформація надана виключно з метою ознайомлення.