З моменту подання iPhone 4S кращі хакери «околояблочного» спільноти приступили до пошуку можливості переносити Siri на більш ранні моделі смартфонів, які не отримали підтримки цієї технології. І ось автори iDownloadBlog повідомляють про черговий успіх — новому пакеті з Cydia під назвою Siri0us, активирующем функцію диктування тексту на зламаному iPhone 4 і iPhone 3GS.

За словами користувачів, які встановили цей твік, перетворення надиктованих фраз в друкований текст на екрані яблучних мобільних гаджетів відбувається досить швидко і безболісно. Правда, ми не можемо говорити, що Siri0us є повним клоном Siri в даному аспекті, так як надбудова для зламаних смартфонів лише імітує інтерфейс цієї технології в iOS 5, використовуючи для розпізнавання голосу розробки Nuance (і їх сервери, а не сервери Apple).

Так чи інакше, вам все одно буде потрібно підключення до інтернету для роботи функції диктування. Відео трохи нижче показує Siri0us в дії:

Нагадаю, що попередні спроби емулювати Siri були зведені нанівець необхідністю аутентифікації користувача смартфона на серверах Apple. Саме тому розробник Ерік Дей (Eric Day) і зважився використовувати сервери Nuance для розпізнавання голосу — інших можливостей Siri після установки цього твіка ви, звичайно ж, не отримаєте.

Встановити Siri0us можна таким чином:

  • Відкриваємо Cydia і додаємо репозиторій http://apt.if0rce.com
  • Здійснюємо пошук пакету Siri0us за назвою
  • І встановлюємо його.
  • Існує декілька проблем, які перешкоджають нормальному використанню даної можливості. Перша з них полягає в тому, що нічого не вийде, якщо у вас не зламаний iPhone (потрібно проводити так звану процедуру jailbreak). По-друге, деякі користувачі після установки твіка спостерігали нескінченну перезавантаження смартфона. Не потрібно відновлювати прошивку заново — достатньо зайти на пристрій по SSH і видалити цей файл:

    /System/Library/PrivateFrameworks/AssistantServices.framework

    Третя проблема стосується стабільності роботи самого репозиторію — розробка викликала певний ажіотаж, тому сервер насилу справляється з напливом бажаючих, а на установку Siri0us може знадобитися декілька спроб.