Навіть працюючи над наступною версією Mac OS X і оновленням прошивки iOS 4.2, яку з нетерпінням чекають всі власники iPad, Apple не забуває розвивати свої існуючі програмні продукти, виправляючи їх помилки і додаючи нові функції. І ось вчора користувачам стало доступно оновлення iPhoto ’11, виправляє лише одну проблему з перетворенням фото-бібліотеки, а також зміни в бічній панелі iTunes.

iPhoto

Незабаром після офіційного релізу iPhoto ’11 на форумі підтримки Apple з’явилося цікаве обговорення. У ньому деякі користувачі скаржилися на проблеми при оновленні своєї колекції фотографій, що виражаються в пошкодженні бібліотеки iPhoto або навіть втрати цінних даних.

І хоча Apple описує процес перетворення бібліотеки як “безпечний і надійний”, компанія рекомендує всім користувачам завантажити та встановити оновлення програмного забезпечення iPhoto 9.0.1 перед міграцією на iPhoto ’11. Крім цього, даний апдейт має допомогти тим, хто вже зіткнувся з різноманітними труднощами під час першого запуску програми. Після оновлення, за словами Apple, все повинно пройти «без сучка і задирочки».

Стів Джобс і його помічники представили iPhoto ’11 як частина програмного пакету iLife ’11 на останньому спеціальному заході “Back to the Mac”. У ньому з’явилося безліч нововведень, в тому числі повноекранний режим, відправка фотографій по електронній пошті, вдосконалена друк альбомів та листівок.

Оновлення iPhoto 9.0.1 можна завантажити з сайту підтримки Apple або через Software Update (Оновлення програм).

iTunes

На відміну від iPhoto, для зміни якого потрібно встановлювати на комп’ютер завантажені з інтернету апдейти, Apple може змінювати деякі функції своїх програмних продуктів віддалено — прямо у себе на сервері. До однієї з таких функцій відноситься бічна панель Ping, яка несподівано для всіх отримала нові можливості.

Крім перейменування представленої в iTunes 10.0.1 «Ping Sidebar» в «iTunes Sidebar», в Купертіно вирішили повернути користувачам Рекомендації Genius (Genius Recommendations), від яких довелося відмовитися в свій час.

Ping став першою спробою Apple створити музичну соціальну мережу, що працює виключно в десятій версії мультимедійного комбайна iTunes. Незважаючи на те, що користувачі і критики відреагували на це нововведення неоднозначно, за перші 48 годин в Ping було зареєстровано більше 1 мільйона акаунтів. З тих пір Apple намагається наростити можливості і зробити сервіс більш зручним.

Найближчим часом Apple може також додати інтеграцію з Facebook, яка спочатку планувалася, але компанія не змогла домовитися про умови партнерства з найпопулярнішою соціальною мережею в світі. За чутками, Стів Джобс вже запланував зустріч з Марком Цукебергом, щоб нарешті додати в Ping «заповітну кнопку».

Крім цього, деякі користувачі повідомляють про помилки в роботі останньої версії iTunes, серед яких можна виділити проблеми завантаження музики і відео, а також неможливість переглянути власні думки або залишити свій відгук до мобільних додатків в App Store.