Останнім часом все частіше і частіше з’являються оновлення Skype для Mac. З початку року у клієнта популярного сервісу для аудіо-, відео-переговорів та обміну миттєвими повідомленнями з’явився новий інтерфейс, групові відео-дзвінки і підтримка Lion. А в новій бета-версії програми, випущеної вчора, з’явилася інтеграція з Facebook і реклама.

Слідом за користувачами Windows ви зможете листуватися зі своїми друзями з Facebook, переглядати оновлення та коментувати їх, ставити «лайки» і оновлювати статуси не виходячи з Skype. Для підключення до Facebook потрібно просто відкрити програму, кликнути по вкладці «Connect to Facebook» і ввести свої облікові дані.

Не обійшлося і без ложки дьогтю, яка практично завжди псує бочку скайповського меду — в бета-версії Skype 5.4 з’явилася реклама, анонсована творцями сервісу ще в березні. На щастя, вона не буде відображатися у користувачів, які платять гроші або мають кредитами (Skype Credit). Варто сказати, що схожа модель досить давно використовується в клієнті для Windows.

Бета-версія Skype 5.4 для Mac OS X доступна для завантаження за цим посиланням (чомусь вбудований механізм оновлення її не бачить), а всі питання, коментарі та побажання можна залишати на форумах Skype Support Network.