«Одного разу в студену зимову пору я з лісу вийшов… і знову зайшов» — саме так можна охарактеризувати реліз довгоочікуваної нативної версії Skype для iPad, яка весь вчорашній день то з’являлася, то зникала з App Store. Вже ввечері додаток остаточно повернулося в каталог і тепер доступно для завантаження з постійним посиланням.

У цьому додатку ви знайдете все ті ж функції, що і в Skype для iPhone: обмін миттєвими повідомленнями, аудіо-чати і відео-конференції. А ось інтерфейс програми адаптований під екран планшетного комп’ютера Apple. У бічній панелі показані останні співрозмовники (прямо як в настільній версії програми), а праворуч — список контактів з великими аватарами:

Мобільний додаток працює в мережах Wi-Fi або 3G і дозволяє здійснювати відео-дзвінки за допомогою обох камер iPad 2. Також, розробники постаралися зробити дуже просто додаток, що дозволяє додавати нових співрозмовників і починати з ними спілкуватися — листуватися, дзвонити — всього в декілька дотиків пальцями.

Що цікаво, розробники вирішили не робити універсальний білд і створити новий додаток під назвою «Skype for iPad». Воно, як завжди, може бути безкоштовно завантажене з App Store.