Розробники популярного сервісу для спілкування за допомогою VoIP-телефонії і відеодзвінків вчора випустили оновлену версію свого офіційного клієнта для Mac і Windows, додавши ряд виправлень і поліпшень зовнішнього вигляду на підставі відгуків, отриманих від користувачів за останні місяці з моменту виходу Skype 5 для Mac.

Наприклад, у версії 5.1 був поліпшений інтерфейс для групових відеодзвінків і доданий список останніх набраних номерів на цифровій клавіатурі, яка істотна змінилася в Skype 5. Крім цього, розробники виправили помилку, через що додаток не могло визначити веб-камеру iSight, підключену до FireWire.

Skype 5.1 для Mac доступний для завантаження за цим посиланням.

Паралельно з релізом свого десктопного клієнта, керівництво Skype анонсував новий конкурс для дизайнерів, пропонуючи за чудові призи запропонувати свій унікальний і зручний варіант інтерфейсу для вікна чату в Skype для Mac. Призи, повинен сказати, дійсно «смачні» — новенькі iPad 2, MacBook Air, Apple TV і безкоштовно річна підписка на Unlimited World Extra.

Ось що команда Skype пише в своєму блозі:

Після того, як вийшло оновлене додаток для Mac, ми були дуже раді спостерігати безліч з’явилися користувальницьких стилів, тому ми вирішили зробити все офіційно.

Починаючи з сьогоднішнього дня і до 14 квітня ми запрошуємо вас створити свій власний стиль для вікна чату Skype для Mac. Ми зібрали групу експертів, щоб вибрати кращих з кращих. І якщо ви станете переможцем, ми включимо ваш дизайн в майбутній версії Skype для Mac, щоб він став доступним для мільйонів людей по всьому світу, а також подаруємо вам подарунки та річну підписку на тарифний план Unlimited World Extra.

Точний призовий фонд виглядає таким чином (в доповнення до Unlimited World Extra):

  • Головний приз: 11″ MacBook Air, Wi-Fi-модель iPad 2 і світове визнання як автору найкращого стилю для вікна чату Skype.
  • Приз суддівських симпатій дістанеться 3 фіналістам “Judges’ & People’s Choice awards” — це Wi-Fi-модель iPad 2 і книжка “CSS3 for Web Designers”.
  • Приз глядацьких симпатій теж отримають три фіналісти “Judges’ & People’s Choice awards” — це Apple TV другого покоління і книга “CSS3 for Web Designers”.

Також, відомі дати проведення основних етапів змагання:

  • Заявки почнуть прийматися 8 квітня, але вже зараз можна завантажити шаблон, ознайомитися з умовами і почати роботу.
  • 29 квітня відбудеться перший раунд Judges’ & People’s Choice awards.
  • Другий володар глядацьких і суддівських симпатій буде названий 20 травня.
  • Підсумки третього раунду оголосяться 10 червня.
  • А нагородження Головного Переможця» відбудеться 17 червня.
  • Справді, після виходу першої бети Skype 5 для Mac на розробників обрушився шквал критики, оскільки багато користувачів були розчаровані змінами в інтерфейсі додатка і, особливо, вікна для чатів, яке дуже неефективно використало місце на екрані. Схоже, що прорахунок розробників допоможуть виграти комусь відмінні яблучні гаджети і книги.