Щоб не нудьгувати і не втрачати вправності, професіонали з iFixit вирішили подивитися ближче на один з найбільш революційних з коли-небудь випущених аксесуарів для мобільних гаджетів Apple. Підстьобнуті позитивними думками відомих людей, покупці їх змітали з полиць магазину не гірше самого iPad 2, вселяючи впевненість, що тільки від продажів Smart Cover яблучна компанія може отримати 1 млрд. доларів доходу.

Під час анонсу Smart Cover на спеціальному заході на початку цього місяця Стів Джобс відзначив, що аксесуар був розроблений разом з планшетом, надзвичайно необхідний кожному власнику iPad 2 і запропонував сприймати їх як єдине ціле.

Отже, як же працює Smart Cover? Для цього співробітники iFixit взяли кілька плівок-візуалізаторів, що реагують на магнітні поля, і завдяки цим властивостям з легкістю виявили «багаті розсипи» магнітів як в самому планшеті, так і в чудовому аксесуар:

Магніт, відзначений червоним кружечком, відповідає за відключення екрану, а інші використовуються для кріплення чохла на iPad 2 або для перетворення аксесуара в трикутну підставку для планшета. Більше того, вам не потрібен Smart Cover, щоб відключити екран гаджета — достатньо будь-якого магніту (скажімо, намагніченої викрутки) і точного дотику до певної частини на передній панелі пристрою.

Увагу iFixit-гиків привернула геометрія двох наборів магнітів в лівій частині планшета — довгий і два короткі. Прямо азбука Морзе якась:

І все-таки під час «відкриття» iPad 2 від нас приховали кілька цікавих деталей:

  • по-перше, це спеціальний сенсор (відзначений червоним), який активується магнітом і посилає екрану мобільного гаджета сигнал відключитися або включитися;
  • по-друге, ряд магнітів, у яких чергується полярність (+ — + -) — у Smart Cover ця полярність протилежна, тому обкладинка буде завжди розташовуватися так, як задумували розробники.

Ще одні магніти, прикручені на протилежній стороні чотирма шурупами, повторюють вигини корпусу iPad 2 і, таким чином, дозволяють забезпечити краще з’єднання між Smart Cover і планшетом. Цікаво, що полярність на них позначена звичайним синім маркером, а не машинною штампуванням або гравіюванням.

І приблизно через 10 секунд, як було зроблено попереднє фото, магніти цілком природним чином з’єдналися між собою без чиєї-небудь допомоги, що говорить про їх потужності.

Так що ж знаходиться усередині Smart Cover? З допомогою скальпеля і декількох точних розрізів вдалося встановити, що в «хитромудрий пристрій» розташовуються:

  • дві металеві пластини (відзначена червоним), укладені в пластиковий корпус для того, щоб магніти перебували на своїх місцях;
  • дві пластикові пластини жовтого кольору, які використовуються для підтримки всієї структури;
  • і виявлені раніше за допомогою плівки магніти (відмічені жовтим) — завдяки їм обкладинку можна згорнути особливим чином в підставку для iPad 2.

Залишилося тільки розглянути кріплення Smart Cover, яке має ту ж саму структуру і кількість магнітів, що ліва частина планшета (два коротких — один довгий — два коротких — один довгий). Це зроблено не випадково, так як завдяки різній формі і полярності користувач не зможе зрушити чохол або причепити його «догори ногами».

А ось і традиційне фото на пам’ять: