Будучи постійним читачем ЖЖ-спільноти ru_mac натрапив на статтю товариша ostap_bender_74. Зацікавившись питанням, я вирішив поділитися досвідом цієї людини на нашому блозі. Справа в тому, що у мене вже лежить вдома заповітна картонна коробочка з диском «снєжка». Ось тільки залишилося дочекатися вихідних, щоб відправити дружину з дитиною в кіно/цирк/куди-небудь, щоб спокійно обновити систему, тому що в робочі дні руки складаються паралельно з ногами і ніяк не інакше.

Прошу відразу врахувати, що описувані автором проблеми не обов’язково повинні траплятися саме з вами. Сприймайте його досвід як можливе вирішення потенційних проблем. А враховуючи те, що з першого разу не завжди продукт виходить ідеальним (наприклад, нове оновлення ОС), випадки можуть бути пожежники.

Короткий опис проблеми: після установки Snow Leopard програми з пакету iWork ’09 не бажають запускатися. Автор пропонує варіант вирішення проблеми у вигляді перевірки Шрифтів. Оригінал статті тут. Дам тільки короткий опис:

В папці Програми знайдіть Шрифти. У програмі виділіть всі наявні у вас шрифти і з меню Файл і запустіть Перевірку шрифтів. У мене виглядало так (10.5.8):

Font_valid

У мене процес перевірки виглядав так:

Warn

Якщо виявлені шрифти з серйозними проблемами, позначених червоною що попереджує іконкою, їх потрібно видалити.

Після цього, автор стверджує, що працездатність програм повертається.

По правді кажучи, у програмі Шрифти зверху не видно сильних відмінностей (судячи з скринам автора, що працює в 10.6). Тому, можна припустити, що в більшості випадків програми з пакету iWork будуть продовжувати працювати без проблем.

Ще раз спасибі, товарищъ Бендер.