Сьогодні iPhone 4S починає свій тріумфальний хід по світу. З 8 ранку за місцевим часом жителі та гості США, Канади, Великобританії, Франції, Німеччини, Японії і Австралії, які простояли не одну годину у велетенських чергах, змогли отримати максимум двома новими смартфонами в одні руки. Дивлячись на величезну кількість фотографій стає зрозуміло, що старт продажів iPhone 4S не йде ні в яке порівняння з запуском iPhone 3GS, хоча тоді користувачі теж були дуже розчаровані.

Природно, мотивація у всіх стоять в черзі була різна: хтось хотів швидше доторкнутися до «прекрасного», хтось- штовхатися в черзі і поспілкуватися з однодумцям, хтось купив смартфон, щоб висловити своє співчуття Apple і вшанувати пам’ять Стіва Джобса, а кимось рухало банальне бажання заробити — наш спеціальний кореспондент у Лондоні повідомляє, що заповзятливі жителі міста з легкістю продавали місця в черзі в діапазоні від п’ятисот до декількох тисяч фунтів.

Як зазвичай, найдовші черги збиралися перед великими і відомими магазинами Apple: у Лондоні на Ковент-Гарден і Ріджент-стріт, в Токіо в торговому районі Гінза, на П’ятій Авеню в Нью-Йорку і так далі.

Одним з «почесних гостей» черги став сам Стів Возняк! Чесно кажучи, я можу лише здогадуватися, чому один із засновників Apple займав чергу на загальних підставах, але факт залишається фактом: він став одним з перших покупців iPhone 4S в Apple Store каліфорнійського міста Лос-Гато .