Починаючи з сьогоднішнього дня жителі Австралії, Великобританії, Німеччини, Гонконгу, Канади, Китаю, Франції, Японії і, звичайно ж, США зможуть не тільки оформити попереднє замовлення на ? Watch в онлайновому магазині Apple, але і спробувати яблучні години в місцевих роздрібних магазинах компанії або трьох спеціалізованих точках, відкритих у великих торгових центрах Лондона, Парижа і Токіо.

Ще вчора компанія з Купертіно опублікувала на своєму офіційному сайті прес-реліз, в якому процитувала наступні слова керівника Apple Retail Анджели Арендтс:

Ми раді вітати наших клієнтів і познайомити їх з ? Watch — найбільш персональним пристроєм в історії. Грунтуючись на величезний інтерес з боку людей, які відвідують наші магазини, а також на кількості клієнтів, які за останній час зазначили, що сподобалися годинник в онлайновому Apple Store, ми очікуємо, що попит істотно перевищить наші запаси на момент запуску. Щоб забезпечити найкращі враження користувача і вибір для максимального числа покупців, спочатку ми будемо приймати замовлення на ? Watch тільки через інтернет.

А щоб покупцям було простіше розібратися зі специфікою попереднього замовлення і можливістю знайомства з ? Watch, блог 9to5Mac зібрав воєдино всю корисну інформацію і оформив її у вигляді відповідей на питання, що часто задаються.

Питання: Коли передзамовлення стартує ? Watch?

Відповідь: 10 квітня о 00:01 за тихоокеанським часом (10:01 за київським та московським часом). З цього моменту жителі вищезгаданих країн можуть забронювати яблучні годинник і залишити заявку на індивідуальну примірку гаджета в найближчому Apple Store. Крім цього компанія відкрила спеціалізовані демонстраційні міні-магазини Apple Watch у великих торгово-розважальних центрах Парижа (Galeries Lafayette), Лондона (Selfridges) і Токіо (Isetan).

Роздрібні магазини Apple декорують у відповідності з інтерфейсом годин

* * *

Питання: Як подати заявку на знайомство з гаджетом?

Відповідь: Оформити заявку можна на сайті Apple.com або через мобільний додаток Apple Store для iPhone і iPad після початку процедури попереднього замовлення. Варто зазначити, що ця процедура не є обов’язковою. Звичайні відвідувачі роздрібних магазинів також зможуть приміряти гаджет, але спершу їм доведеться трохи постояти в черзі.

В Австралії люди вже займають чергу, щоб ближче познайомитися з ? Watch

Питання: Як буде відбуватися передзамовлення ? Watch?

Відповідь: Apple переробила свою систему бронювання, надавши покупцям на вибір відразу два способу замовити яблучні годинник. Перший з них передбачає резервацію певного гаджета, після чого людина зможе звернутися в зазначений роздрібний магазин, випробувати і приміряти його, порівняти з іншими моделями і переконатися в правильності свого вибору. Другий спосіб полягає у прямому замовленні ? Watch через онлайн-магазин Apple з подальшою доставкою до порогу вашого будинку. Так чи інакше, незалежно від часу або способу замовлення компанія не доставить новенький гаджет раніше 24 квітня.

Один з користувачів запитав у Тіма Кука, чому компанія затягує з початком продажів, і несподівано отримав від генерального директора Apple наступний відповідь:

Більша частина пристроїв, замовлених завтра, буде доставлена покупцям 24 квітня, але, на жаль, ми зможемо виконати в строк абсолютно всі замовлення. Все буде залежати від того, які саме моделі забронюють покупці, і будуть у нас достатні запаси цих моделей. Насправді, ситуація не відрізняється від запуску інших нових продуктів. Іноді попит на короткий час перевищує наші можливості. І я можу вас запевнити, що ми працюємо цілодобово, щоб споживачі отримали свої годинники як можна швидше.

Ви не зможете замовити більше двох пристроїв за раз.

Тім

Початок замовлення Apple Watch Тім Кук зустріне в Парижі разом зі своїми співробітниками

Питання: чи Може хто-небудь забрати ? Watch замість мене?

Відповідь: Так, але під час онлайн-бронювання вам потрібно вказати ім’я цієї людини. Так як в Apple Store йому потрібно буде надати документ, що підтверджує особу.

* * *

Питання: чи Можна буде купити ? Watch без початкового бронювання?

Відповідь: Ймовірно, немає. Як сказав Тім Кук, деякий час після початку продажів попит буде перевищувати пропозицію, а запасів більшості магазинів ледве вистачить для тих, хто встиг забронювати гаджет раніше.

* * *

Питання: чи Можна спробувати ? Watch перед покупкою?

Відповідь: В Apple Store з’явилися спеціальні демонстраційні столи та кейси зі сталевими й алюмінієвими моделями годин. У випадку з золотими ? Watch ситуація трохи інша. Спочатку вони будуть представлені тільки в найбільших магазинах компанії 1, але з часом повинні з’явитися і в більш дрібних роздрібних точках.

Ці столи Apple розробила спеціально для демонстрації свого нового продукту

Питання: Як буде відбуватися замовлення ? Watch Edition?

Відповідь: Людина може оформити заявку на примірку годин в магазині або замовити годинник в онлайновому магазині Apple. Такі покупці можуть розраховувати на абсолютно інший рівень обслуговування: їм не доведеться стояти в черзі, примірка буде відбуватися в окремих приміщеннях, а співробітники — демонструвати можливості годин протягом цілої години замість 15 хвилин, передбачених для звичайних відвідувачів.

Різні моделі ? Watch будуть зберігатися не тільки в демонстраційних столах, але і в таких коробочках

Питання: Скільки ? Watch може замовити людина?

Відповідь: Не більше двох в одні руки.

* * *

Питання: Як підібрати правильний розмір годин і ремінців?

Відповідь: ? Watch доступні в двох розмірах — 38 мм і 42 мм, також у Apple є офіційне керівництво по підбору ремінців. У коробці з найдешевшими Watch Sport покупці знайдуть відразу два ремінця, але для інших моделей їм доведеться самостійно вибрати потрібний розмір. Вартість ремінців варіюється від 49$ до 449$.

Питання: Які аксесуари для годин доступні в Apple Store?

Відповідь: На даний момент в онлайн-магазині Apple в розділі з аксесуарами представлені тільки магнітні зарядні пристрої різної довжини. Але до моменту початку продажів ? Watch повинні з’явитися аксесуари і інших виробників.

* * *

Питання: Розкажіть про гарантії на ? Watch.

Відповідь: Як і більшість інших продуктів Apple, за замовчуванням новоспечені власники годин отримують повну телефонну підтримку протягом 90 днів після покупки і обмежену річну гарантію на «залізо». Розширити її можна за допомогою AppleCare+. Про цю програму післягарантійного обслуговування я вже писав, тому повторюватися не буду.

А поки ми чекаємо початку передзамовлення ? Watch, пропоную прийняти участь в нашому традиційному опитуванні:

Яку модель годинника Apple ви збираєтеся придбати?

  • Алюмінієві ? Sport Watch
  • ? Watch з нержавіючої сталі
  • ? Watch Edition з 18-каратного золота
  • Мабуть, почекаю з покупкою до виходу другого покоління
  • Купувати не збираюся, мені подобаються продукти конкуретов
  • Я — жартівник, і тисну сюди

Переглянути результати

Loading ... Loading …

  • Подивитися список цих магазинів можна в спеціальному розділі сайту Apple. Вибирайте розділ «Sales», потім — необхідний місто та модель годинника «Watch Edition» з випадаючого списку. ?