Ще в минулому році я розповідав нашим читачам про анонс старту бета-тестування клієнта незвичайної соціальної мережі, що працює завдяки популярному сервісу Dropbox. І лише днями на сайті Frenzy.app з’явився прес-реліз, в якому йдеться про закінчення тестування і вихід стабільної версії програми.

В основі даної соціальної мережі лежать звичайні файли, які користувачі зберігають на хмарних серверах Dropbox і прив’язують до власних облікових записів. Принцип роботи Frenzy дуже простий: як тільки ви хочете поділитися з ким-то файл, каталог або посиланням, ви перетягуєте їх на значок клієнта, що розташовується в панелі меню, після чого програма пропонує постачити ваші дані невеликим описом і вибрати одержувачів — одну людину або групу людей:

Друзі отримують повідомлення, завантажують расшаренные дані і обмінюються думками:

Оскільки при створенні Frenzy була обрана саме така архітектура, всі дані будуть зберігатися в його каталозі Dropbox і синхронізуватися при кожному підключенні до інтернету.

Завантажити Frenzy можна з офіційного сайту. Розробник пропонує безкоштовно скористатися його клієнтом протягом 15-денного тріального періоду, а якщо додаток сподобається — придбати ліцензію за 10$.