Минуло майже 5 місяців з того моменту, як Енді Міллер пішов з Apple, але тільки зараз компанія нарешті зуміла знайти підходящу кандидату на пост глави підрозділу, що займається створенням і просуванням iAd. За повідомленням Bloomberg, ним стане один з топ-менеджерів Adobe Тодд Тереси (Todd Teresi), який до цього працював на керівних посадах в Yahoo і Quantcast.

В Apple Тодд Тереси отримає посаду віце-президента з розвитку мобільній платформі iAd, яку компанія з Купертіно створила, щоб дати можливість розробникам трохи заробити на своїх безкоштовних програмах і позлити рекламодавців тотальним контролем за кожним аспектом при створенні кожного рекламного блоку (цікаво, наскільки зміниться позиція Apple в цьому питанні після смерті Стіва Джобса?)

Нагадаю, що раніше цю посаду обіймав Енді Міллер, один із засновників Quattro Wireless, яку Apple купила в 2010 році за 275 млн. доларів. Але через півтора року він вирішив переїхати на інше узбережжя Штатів, Бостон, і стати генеральним партнером венчурної фірми Highland Capital.

Весь цей час роботу підрозділу iAd курирував Едді Кью, хоча при його завантаженості немає нічого дивного в тому, що яблучна компанія активно шукала людину на цю посаду. Також поки неясно, як саме Тодд Терези буде взаємодіяти з керівниками Apple (Енді Міллер звітував безпосередньо перед Джобсом).