Кожен рік Apple дарує своїм працівникам невеликі сувеніри, щоб подякувати їм за внесок у розвиток компанії і відсвяткувати наближаються різдвяні і новорічні свята. В цьому році в якості такого подарунка виступили ексклюзивні рюкзаки від компанії Incase з надкусанным логотипом Apple.

Як повідомляє популярний «околояблочный» блог 9to5Mac, цей рюкзак дуже сильно схожий на Incase Staple Backpack із стовідсоткового поліестеру. У цієї моделі є окремий відсік для 15-дюймового ноутбука і кілька додаткових кишеньок для різних аксесуарів. Її роздрібна вартість становить приблизно 60$.

Але це ще не все — в кожен рюкзак компанія вклала записку з вдячністю такого змісту:

Це наш подарунок вам. Але він ніколи не може зрівнятися з тим, що даєте ви.

Ви жертвуєте своїм часом, своїм талантом і серцем. Ви ділитеся добротою, знаннями, гумором і терпінням. Ви завжди готові прикрити товариша по команді, тому вони можуть піти на настільки заслужений відпочинок, подякувати колегам по електронній пошті і визнати їх заслуги або ж купити своєму другові кави.

Ви робите це незалежно від того, почався святковий сезон підійшов до кінця дуже важкий день. Ви просто робите це знову і знову, і знову. Дивовижні продукти створюються тут, в Купертіно. Дивовижні моменти створюєте ви всі. Подібні моменти — це ваш подарунок до святкового сезону клієнтам, колегам і всьому світу.

Спасибі!

Судячи з усього, деякі співробітники розраховували на більш цінний подарунок і вже встигли виставити рюкзаки на аукціоні eBay. Один з них був куплений через кілька годин після початку продажу за 99,99$.

Редакція 9to5Mac зазначає, що в цьому році компанія з Купертіно зробила досить пристойний подарунок, оскільки раніше сувеніри для співробітників були куди скромніше — фірмові толстовки, безкоштовні програми, пляшки з водою, ковдри та іншу мелочевку.