Сьогодні вранці Тім Кук відправив по корпоративній пошті лист, в якому подякував своїх співробітників за зусилля, витрачені на створення ? Watch, а також пообіцяв їм солідну знижку на купівлю яблучних годин. Моделі з алюмінію і нержавіючої сталі обійдуться працівникам Apple все за півціни, але на модель Edition з 18-каратного золота знижка, схоже, не поширюється.

Команда,

День, якого ми дуже чекали, практично настав: ? Watch готові до продажу.

Наші роздрібні магазини готуються до абсолютно нових шляхів спілкування з покупцями, щоб допомогти їм ближче познайомитися з самим персональним продуктом Apple в історії. Вже в цю п’ятницю понад 400 магазинів на чотирьох континентах відкриють свої двері для всіх тих, хто хоче ближче познайомитися з ? Watch і вирішити, яка саме модель їм більше підходить.

Десятки мільйонів людей подивилися наші презентації та відео-ролики про годинник, але з часом ми випустимо ще. Найбільш інноваційні розробники у світі працюють над програмами, адаптованими спеціально для ? Watch. Всього за чотири дні в App Store на рецензію було відправлено більше тисячі мобільних програм для наших годин, і з тих пір їх число тільки збільшується.

Я знаю, що багато з вас з нетерпінням очікують початку продажів ? Watch, бажаючи придбати собі одну з них, і ми б хотіли допомогти вам у цьому. Починаючи з п’ятниці у всіх країнах, де буде діяти процедура попереднього замовлення, в рамках Employee Purchase Plan ви зможете отримати 50% знижку на моделі Apple Watch і Apple Watch Sport для особистого використання.

З часом спеціальні ціни для співробітників будуть доступні і в інших країнах. Ця знижка діє протягом 90 днів після початку продажів ? Watch. Інші подробиці ви зможете знайти на нашому корпоративному порталі AppleWeb, тому я запрошую вас відвідати його.

Вітаю всіх, хто тяжко працював протягом багатьох років, щоб цей продукт міг потрапити до нашим клієнтам. Я також заздалегідь хотів би подякувати тисячі співробітників роздрібної мережі, які вже в цю п’ятницю стануть допомагати людям приміряти ? Watch на їх зап’ястя.

Тім

Після цього настала черга висловитися чолі Apple Retail Анджелі Арендтс. На відміну від Кука, вона виявилася небагатослівною, направивши своїм підопічним лише коротке повідомлення і пообіцявши докласти всі зусилля для «радикальної зміни мислення» покупців, щоб їм більше не довелося цілодобово стояти в шалених чергах за новими гаджетами:

Займайте чергу онлайн

Раніше нашим клієнтам доводилося стояти в черзі зі схрещеними пальцями в надії, що продукти не закінчаться раніше часу, але тепер ці часи залишилися в минулому. Мобільний додаток Apple Store і наш онлайновий магазин дозволять їм набагато простіше і швидше купити ? Watch і новий MacBook. З їх допомогою клієнти завжди будуть точно знати, коли і куди доставлять їх покупки.

Це суттєва зміна в мисленні, але щоб це сталося, нам необхідна ваша допомога. Розповідайте нашим клієнтам, що більше продуктів доступно в онлайні, і показуйте їм, наскільки просто там зробити замовлення.

А ще через деякий час стало відомо, що під час процедури попереднього замовлення покупці зможуть забронювати тільки одні «розумні годинник»:

Ви зможете забрати заброньоване пристрій тільки в тому роздрібному магазині Apple, який ви вкажете під час попереднього замовлення. Якщо ви не заберете вибраний продукт у призначену дату і час, ваше замовлення буде скасовано, а продукт — виставлений у вільний продаж. Один клієнт має право зарезервувати тільки один продукт. Apple залишає за собою право відмовити або повністю скасувати бронь, якщо з’ясується, що клієнт надав некоректну або свідомо помилкову інформацію, а також якщо він спробує обійти систему бронювання.

За словами джерела MacRumors, зараз цей ліміт діє для всіх країн, де буде відкрито передзамовлення, але ближче до старту продажів ? Watch компанія з Купертіно може змінити свою думку і розшити або зовсім зняти всі обмеження.