Нарешті-то звершилось! Коли-то я довго і наполегливо шукав спосіб як же зробити так, щоб натиснути на зелену кнопку отримати вікно на весь екран. Не знаю скільки часу провів на англомовних Mac-форумах. Знайшов тільки масу фраз типу «Для чого взагалі тобі максимізація на весь екран? Система без того розумна, відкриває тобі вікно по вмісту!» (а я ж не просив «за змістом») та кілька способів розгорнути вікно браузера за допомогою javascript.

Можете вважати мене дурнем свитчером, але я і є свитчер (як і багато інших), і для мене є речі, до яких я звик і важливі для мене принципово. Максимізація вікна на весь екран — це принципово. Правду сказати, я сумую ще за деревом тек у файл-менеджері, але це вже інша історія.

Довго не буду словотворить, а перейду до справи. Є безкоштовна програма під назвою Right Zoom for Mac 1.62. Системні вимоги — 10.4 і далі (включаючи Snow Leopard). Від користувача вимагається тільки розпакувати архів і запустити програму.

Програма працює без графічного інтерфейсу, тому ви навряд чи побачите в Dock або де-небудь ще. Для того, щоб налаштувати додаток, двічі клацніть на іконці програми з притиснутою Command, і це відкриє її налаштування.

Right_zoom

Ось тут вже можна попрацювати. У списку програм, з якими працює кнопка побачите самі популярні (на думку розробників). Список легко змінити, додавши або видаливши свої програми.

Нижче є можливість активувати програму у всіх наявних додатках, за винятком списку програм, який теж легко коригується. Чи буде у вас такий список взагалі — рішення за вами.

Є можливість максимізувати вікно за допомогою сполучення клавіш. За замовчуванням це Alt + Command + E, але його теж можна змінити на свій розсуд.

Для деактивації повноекранного вікна, завершіть процес в Терміналі:

killall RightZoom

або через Моніторинг системи. Якщо повна максимізація вікна потрібна вам постійно, перенесіть програму в Об’єкти входу.

Якщо знаєте способи простіше, буду радий почути.