Навіть вчорашнє трагічна подія, яке знайшло відгук в серцях небайдужих людей по всьому світу, не зміг порушити плани Apple. Тому під час сьогоднішньої ранкової профілактики онлайнового Apple Store відразу стало зрозуміло, що вона пов’язана саме зі стартом попередніх замовлень на iPhone 4S, які мають надійти у вільний продаж в середині місяця.

Попереднє замовлення на iPhone 4S

Починаючи з 7 жовтня будь-який житель США та інших країн, в яких офіційно працює онлайн-магазин Apple, може цілком свідомої розлучитися зі своїми кровними» і замовити новенький яблучний смартфон через інтернет, щоб одним з перших отримати його вже через тиждень, у наступну п’ятницю, 14 жовтня.

Паралельно аналогічні заходи розпочалися на сайтах стільникових операторів AT&T, Sprint і Verizon, які будуть продавати субсидовані (і заблоковані) смартфони за умови укладення дворічного контракту.

Підбір iPhone 4S в онлайн-магазині здійснюється за допомогою нової сторінки, яка була представлена близько місяця тому і виконана у вигляді так званого Майстра (Wizard), що спрощує процес вибору: на початку користувач повинен визначитися з кольором мобільного гаджета (чорний або білий), після цього — з його моделлю і стільниковим оператором. Як я і припускав на цій же сторінці з’явилися подробиці покупки розблокованого (unlocked) смартфона.

Вартість iPhone 4S в США за умови укладення контракту становить 199$ (за 16 ГБ модель), 299$ (за 32 ГБ) і 399$ (64 ГБ).

Розблоковані смартфони

А ось ціни розблокованого смартфона не відрізняються від канадських (до речі, хто знає, в яких доларах вказана ціна в канадському Apple Store?):

 • 649$ за 16 ГБ модель;
 • 749$ за 32 ГБ;
 • 849$ за 64 ГБ.

Ще одним обмеженням стала дата доставки такого iPhone 4S — на сайті Apple значиться лише багатозначне «Coming in November».

Що цікаво, розблокований телефон не буде працювати в CDMA-мережах, тільки в GSM.

І знову ажіотаж

Незважаючи на те, що безліч людей вважають себе обдуреними, оскільки Тім Кук показав не П’ятірку, а якусь поліпшену Четвірку, вже з самого ранку покупці «накинулися» на сайті Apple, бажаючи скоріше отримати iPhone 4S.

Так що безліч користувачів по всій країні з тремтінням в руках спостерігали за появою різного роду помилок, які свідчили про недоступність сервісу. А вже через деякий час він і зовсім перестав приймати замовлення. Цікаво, після цього залишилися впевнені в тому, що новий iPhone нікого не вразив?

Опитування

Я хотів запропонувати нашим читачам взяти участь у простому і досить очевидному опитуванні «чи Плануєте ви купувати iPhone 4S?» А в коментарях можна вказати, чому ви так думаєте :)

Чи плануєте ви купувати iPhone 4S?

 • Чорну на 16 ГБ (17%, 79 по голосам)
 • Чорну на 32 ГБ (11%, 53 по голосам)
 • Чорну на 64 ГБ (14%, 67 по голосам)
 • Білу на 16 ГБ (9%, 44 голосів)
 • Білу на 32 ГБ (8%, 39 по голосам)
 • Білу на 64 ГБ (8%, 39 по голосам)
 • Ні, залишусь на iPhone 4 (22%, 102 по голосам)
 • Ні, мені подобається, як гальмує iPhone 3GS (5%, 22 по голосам)
 • Ні, перейду на альтернативну платформу (у коментарях скажу на яку (5%, 22 по голосам)

Всього проголосували: 467

Loading ... Loading …