В електронному листі, який було розіслано по внутрішній пошті всім співробітникам Apple, Стів Джобс визнав, що сервіс MobileMe був запущений занадто рано, не відповідаючи стандартам Apple. У цьому листі, з яким вдалося познайомитися Ars Technica, підтверджуються вже відомі всім користувачам недоліки MobileMe і описується, що можна було зробити для поліпшення старту сервісу.

Додаючи до того, що треба було більше часу та тестування, Стів Джобс пише, що Apple варто було запускати всі служби MobileMe поступово, замість старту як монолітного сервісу. Наприклад, спочатку випустити бездротову (over-the-air) синхронізацію iPhone, потім веб-додатка один за одним (Mail, Календар і т. д.).

Як пише Джобс, це було помилкою запускати MobileMe одночасно з початком продажів iPhone 3G, виходом прошивки iPhone 2.0 і відкриттям App Store. У всіх у компанії було чим зайнятися і вихід MobileMe слід відстрочити без яких-небудь наслідків. (З цим важко не погодитися.)

Стів Джобс прийшов до висновку, що «MobileMe чітко продемонстрував, що ми [Apple] повинні ще багато чому навчитися в області Інтернет-сервісів. І ми будемо вчитися. Ідея MobileMe одночасно зачаровує і амбітна, і ми будемо працювати над тим, щоб зробити цей сервіс нашою гордістю до кінця цього року.»

Стив Джобс признал провал MoibleMe (Steve Jobs)