Якщо влітку в сім’ї iPhone все-таки відбудеться поповнення і з’явиться бюджетний iPhone nano (до чого я ставлюся досить скептично) з сенсорним дисплеєм від краю до краю гаджета, для кнопки Home місця може вже і не залишитися. Але як тоді користувачам виходити з програми на домашній екран? Дизайнер Макс Рудберг (Max Rudberg) пропонує своє власне рішення.

На думку Макса, користувачам достатньо буде стиснути лежить в долоні, iPhone і поточний додаток буде згорнуто автоматично.

Щоб уникнути випадкового виходу на домашній екран, потрібно знати, наскільки сильно користувач стиснув бічні стінки смартфона. У представленому концепті операційна система практично відразу жа починає реагувати на стиск, трохи звужуючи вікно програми в ширину. А при досягненні певного порогу користувач переноситься на домашній екран і може абсолютно спокійно запустити інший додаток. Необхідність використання такого просунутого корпусу полягає в тому, що для звичайних жестів користувачеві потрібно використовувати 2 руки, а тут вистачає однієї.

Але оскільки деякі користувачі слабшай, а деякі сильніше, на думку Макса можна додати в додаток Налаштування.app додаткову опцію, що дозволяє коригувати чутливість цього сенсора.

На додаток до своєї концепції він зробив короткий 14-секундний ролик, на якому показано принцип роботи цієї системи: