Через рік після релізу Team Fortress 2 для Mac і в честь виходу «Uber Update» — останнього і самого великого оновлення за всю історію гри (яка налічує вже більше чотирьох років) — розробники з Valve прийняли безпрецедентне рішення: тепер на офіційних серверах цього чудового тривимірного шутера безкоштовно зможуть грати абсолютно всі без винятку користувачі: як власники Mac, так і власники PC-комп’ютерів.

Для цього вам буде потрібно встановити Mac або Windows-клієнт платформи Steam, зареєструвати в ній безкоштовний акаунт, після чого завантажити Team Fortress 2 і поринути у дивовижний світ інтернет-баталій.

До речі, перед початком гри в інтернеті новачки зможуть пройти навчальну систему, в якій дуже детально розібрані основи та основні прийоми гри різними класами персонажів, попрактикуватися в одиночному автономному режимі з командою з комп’ютерних гравців — ботів, а вже потім переходити до більш серйозних випробувань зразок гри проти справжніх супротивників або отримання всіляких досягнень. Не забудьте також подивитися вельми цікаві ролики серії «Meet the…» (частина з них перекладена на російську і всі вони можуть бути завантажені через Steam), щоб краще познайомитися з атмосферою Team Fortress 2.

Після цього новим користувачам доведеться зробити для себе вибір, який саме аккаунт вони хочуть використовувати: безкоштовний або преміум. Вони відрізняються рядом обмежень: у безкоштовному акаунті передбачено 50-слотовий рюкзак, стандартне зброя, обмежений набір креслень для виробництва інших предметів. Такі гравці можуть лише отримувати предмети вході торгівлі та подарунки від інших користувачів.

Рюкзак преміум-гравців більше в 6 разів (може бути розширений до 1000 слотів), всі види зброї, креслень, можуть повноцінно торгувати предметами (точніше, обмінюватися ними) і дарувати один одному подарунки. Більше ніяких відмінностей немає.

Варто зазначити, що грати в Team Fortress 2 можна навіть не витративши ні одного долара, так що це дуже хороша пропозиція. Хочете чогось більшого? Тоді ласкаво просимо в магазин Mann & Co пропонує широкий вибір зброї, що володіє особливими бонусами і характеристиками, незвичайних головних уборів, що прикрашають ваших персонажів, а також інших цікавих, але деколи абсолютно непотрібних предметів (для оплати приймаються кредитки і різні електронні валюти, включаючи WebMoney).

На нинішніх гравців ці нововведення ніяк не позначаться — всі вони отримають преміум-аккаунти і нову капелюх, що підтверджує «елітне походження» (купівлю ретейловой версії гри). Крім цього, кожен власник преміум-аккаунта зможе виступати в ролі тренера для новобранців Team Fortress 2, отримуючи за це якісь бонуси. Правда, я поки що не розбирався, як працює ця функція і навіть не встиг оновити гру.

Загалом, качайте і грайте на здоров’я!